GOKI Maracas hudobné hrkálky

Maracas na prvé rytmické sprevádzanie. Ideálne pre hudobných začiatočníkov, drevo z trvalo udržateľného lesníctva EÚ, použitie lakov na vodnej báze. Pre deti od 3 rokov.

€14,50 €7,25 / 1 ks
GOKI Maracas hudobné hrkálky
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Maracas hravou formou trénuje hudobné zmysly vášho dieťaťa

Hudobné nástroje pre deti musia byť ľahko ovládateľné, musia dobre padnúť do malých detských ručičiek a s minimálnou námahou produkovať výsledky v podobe tónov alebo zvukov. S maracasmi môžu aj malé deti získať prvé skúsenosti s rytmom, tvorbou zvuku,  experimentovať s tvorením hudby a rozvíjať radosť z hudby.

Ak chcete, aby sa vaše deti venovali vzdelávacím hudobným nástrojom, bicie nástroje ako maracas sú obzvlášť vhodné. Zvuk je veľmi príjemný a hlasitosť ostáva znesiteľná aj pri náročnom používaní. S týmito detskými maracasami podporujete aj motoriku, keďže rôzne pohyby mierne menia zvuk. Vaše deti môžu sústredene experimentovať so zvukmi a rozvíjať svoje nadšenie pre hudbu a rytmus. Hudobná podpora v ranom detstve má pozitívny vplyv na celý vývoj a s týmto bicím nástrojom to môžete optimálne realizovať.

  • Výchovne hodnotný hudobný nástroj
  • Hravou formou zoznamuje deti s hudbou a zvukmi
  • Podporuje motorické zručnosti
  • Pre prvé rytmické sprievody
  • Dúhové farby na vodnej báze
  • Dĺžka 20 cm
  • Pre deti od 3 rokov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné nástroje
Hmotnosť: 0.18 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 20 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 3 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.