Maznáčiky a plyšové hračky

Maznáčiky a plyšové hračky sú rovnakou súčasťou základnej výbavy vášho bábätka ako plienky a fľaše. Váš malý miláčik si môže do sýtosti dopriať potrebu túliť sa a maznať každú hodinu svojho mladého života s vhodnými plyšovými bábikami alebo mäkkou prikrývkou z organickej bavlny. Pretože či už vaše bábätko venuje všetku svoju lásku maznáčiku alebo mäkkučkému plyšovému zvieratku , všetky produkty v naturaKid sú vhodné pre deti, vyrobené z prírodných materiálov a sú zdravotne nezávadné.

- Maznáčiky a plyšové hračky vyrobené z prírodných vlákien
- Organické, certifikované
- Prísne testované na škodlivé látky, spĺňajú najvyššie bezpečnostné požiadavky
- Vysoká kvalita, robustnosť a odolnosť
- Väčšina z nich sa vyrába ručne v Nemecku

Hore
Ďalšie produkty
22 položiek celkom

Prítulné bábiky a deky - milovaní spoločníci v radosti i smútku
Už od prvého momentu sa veľa detí nechce vzdať svojich milovaných plyšových hračiek. Stávajú sa z nich spoločníci, ktorí ich sprevádzajú celým detstvom. Prítulné telíčko plyšových bábik a plyšových hračiek poteší vaše bábätko, ktoré po nich s nadšením siaha. Dizajnovo prispôsobené tváre pre deti prebúdzajú potrebu maznať sa. Minimalistické jednoduché tvary, nechávajú priestor vlastnej fantázii. 

Utešiteľ duše, pomoc pri spánku a oveľa viac
Maznáčiky a plyšové hračky plnia dôležité funkcie. Plyšové zvieratko tiež uľahčuje prechod zo dňa do noci. Prvá koordinácia oko-ruka sa precvičuje s priateľskými zvieratkami, bábikami a maznáčikmi. Hravou formou sú podporované motorické zručnosti a senzibilizované zmysly hmatu a sluchu. Malé deti ľahšie zvládajú starosti a útrapy, ako aj pocity šťastia so svojím chlpatým spoločníkom po boku. Cestou k lekárovi zažijú plyšáci vyšetrenie v aute. Hádka s priateľkou je oznámená mäkkému priateľovi vyrobenému z látky rovnako ako príchod a očakávanie narodenín. 

Prvotriedne plyšové hračky v naturaKid
V naturaKid nájdete rozmanitý výber maznáčikov a plyšových hračiek pre vaše dieťa. Značky, ktoré sú na trhu už desiatky rokov, vám a vášmu drobcovi poskytujú priateľských spoločníkov na prvých pár rokov života. Renomovaný výrobca Senger Naturwelt vám ponúka hebké zvieratká, vyrobené výlučne z organických prírodných materiálov, ktoré ktoré môžu vaše deti bezpečne milovať a pohladiť. Efie, známa značka plyšových hračiek a doplnkov, ponúka plyšové zvieratká s hracou skrinkou tiež vyrobené výlučne z prírodných materiálov. 

Odolné a prirodzene organické
Deti často dávajú svojim plyšovým hračkám vernosť celé roky. O to dôležitejšie je, aby materiál, z ktorého sú vyrobené, bol robustný a zdravotne nezávadný. Preto vám naturaKid ponúka veci vyrobené z organickej bavlny a organickej panenskej vlny. Všetky plyšové bábiky a plyšové zvieratká obsahujú výplň vhodnú pre alergikov. Na plyšové hračky a detské prikrývky sa používa iba bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a panenská vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat. Tieto materiály od matky prírody sú mimoriadne trvácne a odolné voči roztrhnutiu. Vaše dieťatko môže cmúľať, miesiť a maznať handričku alebo bábiku do sýtosti. V prípade potreby doprajte milovanej hračke rýchle vyčistenie, aby sa mohol rýchlo dostať späť do rúk netrpezlivo čakajúceho majiteľa.

Pre lepší svet
Udržateľnosť a sociálna kompatibilita je súčasťou firemnej filozofie našich výrobcov. Fair trade pre nich nie je len slovo, ale prežitá zodpovednosť. Okrem biobavlny a panenskej vlny je neustále monitorované aj ďalšie spracovanie produktov. Na farbenie látok sa používajú farby šetrné k životnému prostrediu. Samozrejme, nie sú použité žiadne chemické prísady v akejkoľvek forme, takže si môžete byť istí, že kupujete hračky, ktoré sú pre vaše dieťa ekologické a zdravotne nezávadné. S naturaKid dáte svojmu dieťaťu spoločníka, ktorý v každej sfére spĺňa najprísnejšie ekologické štandardy!

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku