Retiazky na cumlíky

Ak chcete pre svoje bábätko len to najlepšie, detské produkty goki sú tou správnou voľbou. Používa sa len drevo z trvalo udržateľného lesného hospodárstva, jeho kúpou podporujete zachovanie prirodzeného lesného biotopu. Mnoho výrobných krokov sa vykonáva ručne a každý kus je starostlivo kontrolovaný.

- Spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky, prísne testované na škodlivé látky
- Praktické drevené retiazky na cumlíky vyrobené vo vysokej kvalite

5 položiek celkom

Ak chcete pre svoje bábätko len to najlepšie, detské produkty goki sú tou správnou voľbou. Používa sa len drevo z trvalo udržateľného lesného hospodárstva, jeho kúpou podporujete zachovanie prirodzeného lesného biotopu. Mnoho výrobných krokov sa vykonáva ručne a každý kus je starostlivo kontrolovaný. "Vyrobené v Nemecku" predstavuje veľmi vysoké štandardy kvality, drevo je brúsené úplne do hladka a je odolné voči trieskam. goki baby používa na farbenie farby na vodnej báze, takže si vaše dieťatko môže bez váhania vložiť retiazku na cumlík do úst. Na cumlíky s krúžkom alebo bez krúžku, nepotrebujete viacero retiazok na cumlíky, tieto sa dajú jednoducho pripevniť na oba typy. Umožňuje to šnúrka, ktorú umiestnite okolo stredu cumlíka bez krúžku a následne ho pevne stiahnete.

Retiazky na cumlíky sa jednoducho pripevňujú
Goki detské retiazky na cumlíky majú veľkú, veľmi praktickú drevenú sponu, ktorá sa umožňuje rýchle použitie a dodáva retiazke pevné držanie. Môžete ich bez námahy pripevniť a v prípade potreby rýchlo odňať. 

Nebezpečenstvo
Retiazku na cumlík je potrebné pred použitím skontrolovať. Retiazku cumlíka nikdy nepredlžujte! Nikdy ich nepripevňujte na popruhy, šnúrky alebo voľné časti odevu. Retiazku na cumlík nepoužívajte, keď je dieťa v ohrádke, postieľke alebo kolíske bez dozoru. Retiazku na cumlík pripevnite k oblečeniu dieťaťa. Držiak na cumlík nepoužívajte pri ukladaní alebo uspávaní dieťaťa. Retiazky na cumlíky nie sú hračky. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku