Maľovanie a tvorenie

Deti si chcú veci vyskúšať. Chlapci a dievčatá sa rýchlo nadchnú, keď im ponúknete rôzne maliarske potreby alebo materiály na výrobu. Deti sú stále úplne voľné a môžu si dať na papier, čo sa im páči. Maľovanie je zážitok pre zmysly a každý, kto niekedy pozoroval deti maľovať alebo používať prstové farby, vie, ako sa rozžiaria detské oči.
naturaKid ponúka deťom a rodičom produkty, ktoré poskytujú priestor pre nápady a sú zdravotne nezávadné.

- Voľne maľovať, tvoriť, navrhovať s nezávadnými, ekologickými materiálmi
- Plastelína, prstové farby a ďalšie prísne testované na škodlivé látky 
- Od renomovaných výrobcov ako neogrün alebo Namaki
- Podporuje kreativitu a predstavivosť

Hore
Ďalšie produkty
22 položiek celkom

Prstové farby
Prstové farby neogrün sú obľúbeným produktom malých zákazníkov. Svetlé farby pozývajú malé aj veľké deti, aby ponorili prsty do pohárika a namaľovali na papier, drevo alebo okennú tabuľu. Rodičia umelcov môžu byť pokojní. Skvelé prstové farby sú úplne neškodné pre životné prostredie a zdravie a sú vyrobené z prírodných obnoviteľných surovín. 

Mami, oci, pozri!
Chlapci a dievčatá po dokončení radi prezentujú svoje výtvory rodičom a starým rodičom. Hrdo vysvetlia a ukážu, čo vytvorili, a potom s rovnakým nadšením a entuziazmom začnú ďalší „projekt“.
V naturaKid nájdete množstvo produktov, ktoré si deti môžu navrhnúť samostatne. Napríklad plastelína od značky neogrün. Plastelína je nenahraditeľnou súčasťou detských hračiek. Formovateľná hmota v rôznych, veselých dúhových farbách ponúka nekonečné možnosti. Plastelína je u nás dostupná v rôznych setoch.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku