s dlhým rukávom

Tričká s dlhým rukávom, sú nevyhnutnosťou v šatníku každého dieťaťa. Základ s dlhým rukávom môžete nosiť kedykoľvek počas roka - niekedy ako extra teplú vrstvu, inokedy ako ležérny pútač pozornosti na jar. Mimochodom, naše štýlové tričká dostanete len v prísne certifikovanej bio kvalite.

- Dobré pre citlivú detskú pokožku, dobré pre životné prostredie - tričká s dlhým rukávom vyrobené zo 100% organickej bavlny
- Ku každému outfitu – s roztomilými potlačami, uni-farbami alebo jedinečnými detailmi
- Prísne bio certifikované – od výsadby semien až po hotový výrobok
- Vysoká kvalita – verná farbe a tvaru, precízny strih a pritom úžasne pohodlné

Hore
Ďalšie produkty
29 položiek celkom

Správne tričko s dlhým rukávom pre každý vkus
Samozrejme u nás dostanete veľmi jednoduché jednofarebné tričká, ale aj tričká s dlhým rukávom vo veselých farbách alebo s prepracovanými aplikáciami. Vzory boli vyberané starostlivo a s veľkým dôrazom na detail, ktoré očaria malých aj veľkých.

Odolné a robustné
Každý, kto má deti, vie, že detské oblečenie toho musí veľa vydržať. Z tohto dôvodu ponúkame detskú módu, ktorá zvládne takmer všetko a stále vyzerá skvele aj pri náročnom používaní. Naše návrhy sú nielen vhodné pre deti, ale aj nadčasové. Ak vaše dieťa z trička s dlhým rukávom už vyrástlo, tričko s dlhým rukávom môže stále nosiť menší súrodenec alebo prinášať radosť niekomu inému.

Pomalá móda pre nás nie je len používanie organických vlákien a sociálne spravodlivé pracovné podmienky, ale aj pevné, odolné oblečenie, ktoré sa dá nosiť dlhé roky.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku