Plavky a doplnky

Čo môže byť krajšie ako šantenie pri vode na jasnom slnku? Pre ničím nerušenú zábavu pri kúpaní je však dôležitá správna výbava, keďže deti treba chrániť pred intenzívnym slnečným žiarením ako vo vonkajšom bazéne, tak aj pri mori.

- Osušky vyrobené podľa najprísnejších smerníc pre prírodné textílie
- Plavky s integrovanou UV ochranou
- Vysoko kvalitné, trvácne a odolné

5 položiek celkom

Pre deti sú nevyhnutnosťou kvalitné plavky
Správne plavky, plavky pre chlapcov alebo plavky pre dievčatá, chránia pred UV žiarením a zabraňujú spáleniu pokožky. Po pobyte vo vode by ste si mali vyzliecť plavky a plavky a dôkladne sa osušiť. Dobre fungujú útulné osušky s kapucňou. Vo všeobecnosti by ste mali určite dbať na vysokú kvalitu plaviek. Na trhu je množstvo produktov, no len málo z nich skutočne správne a dobre slúži svojmu účelu.

Najvyššia kvalita pre pohodlie na súši
Všetky u nás dostupné produkty spĺňajú vysoké štandardy kvality, materiály použité v plavkách sú šetrné k pokožke, ekologicky a dermatologicky testované a môžu ich bezpečne používať aj alergici. Začína to nadýchanými, mäkkými uterákmi s kapucňou. Sú vyrobené z organickej bavlny, ktorá zase pochádza z kontrolovaného ekologického pestovania. Celý výrobný proces je prísne kontrolovaný až po finálny produkt. Aj veľmi citlivé deti sa tu môžu bezstarostne túliť a rýchlo uschnúť a zohriať. Aby ste sa mimo vody cítili naozaj pohodlne, sú obzvlášť vhodné detské bermudy Kite pre chlapcov a súprava Kite alebo Sense Organics pre dievčatá. Deti sa v nich cítia úplne pohodlne a môžu sa bezstarostne hrať.

Tieto plavky chránia chlapcov a dievčatá pred UV žiarením
Najmä vo vode sú nebezpečné účinky UV žiarenia zosilnené reflexnými vlastnosťami vody a je potrebná špeciálna ochrana. Dôležitú úlohu tu zohrávajú plavky. Pre najmenších je tu opaľovací oblek v podobe plaviek, ktorých hustá väzba a špeciálny objem látky chránia pred UV žiarením. Tieto slnečné plavky môžu nosiť chlapci aj dievčatá, sú priedušné, odpudzujú nečistoty a veľmi rýchlo schnú. Ochranná funkcia je prítomná za mokra a sucha. Tieto plavky vyzerajú krásne aj vizuálne. Starší chlapci a dievčatá si môžu vybrať dvojdielne ochranné oblečenie, pozostávajúce z plaviek a topu s dlhým alebo krátkym rukávom. Tieto ochranné plavky padnú na telo ako druhá koža bez obmedzenia pohybu. Ochranný slnečný faktor týchto špeciálnych plaviek je 50+, takže stačí naniesť opaľovací krém na nekryté miesta tela vášho dieťaťa. 

Hlavu treba tiež chrániť
Len plavky alebo plavky s funkciou ochrany pred slnkom nestačia na dostatočnú ochranu vášho dieťaťa. Špeciálnu ochranu potrebuje najmä citlivá hlava, ktorá sa neustále trčí z vody. Špeciálne klobúky od Pickapooh na ochranu pred slnkom s veľkým šiltom a predĺženou ochranou krku chránia vaše dieťa pred nebezpečným UV žiarením.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku