NEOGRÜN Krieda 6-dielny set LOU

neogrün® bio krieda pre deti v 6 farbách - biela, žltá, červená, zelená, modrá, fialová. Extra hrubá, dobre držiaca sa na povrchu, takmer bezprašné zloženie. Vegánsky produkt.

€5,90 €0,98 / 1 ks
NEOGRÜN Krieda 6-dielny set LOU
Naturakid neogrun krieda 6 dielny set lou 2
Niečo nové
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

neogrün® bio krieda pre deti v 6 farbách

Krtko Lou miluje maľovanie farebnými kriedami od neogrün. Aj keď sa svojimi výtvormi nie vždy trafí do každého vkusu, s farebnými kriedami si vždy užije veľa zábavy.

Ponorte svoje okolie do žiarivých farieb pomocou neogrün kriedy! Táto krieda z uhličitanu vápenatého vám dáva možnosť prejaviť svoju kreativitu na uliciach, chodníkoch a dlažbe. Či už vykúzlite umelecké dielo, maľujete dúhu alebo oživujete svoje obľúbené postavičky, krieda na chodníky vám ponúka žiarivú paletu farieb, ktoré oživia vaše nápady.

Naša krieda je špeciálne navrhnutá tak, aby držala na rôznzch povrchoch, ako je betón, asfalt alebo dlažobné kocky. Krieda sa bez námahy kĺže po povrchu a zanecháva silné a jasne viditeľné čiary. Vďaka svojej živej pigmentácii farby rozžiaria každé umelecké dielo a urobia z neho skutočný pútač pre každého, kto okolo neho prejde.

  • Bio krieda 6 kusov - modrá, žltá, červená, zelená, biela, fialová
  • Ocenenie „spiel gut“ ("dobrá hra")
  • Extra hrubá krieda pre lepší úchop
  • Prakticky bezprašné zloženie pre čisté ruky
  • Vhodné na asfalt, kamenné panely, kartón atď.
  • Dá sa zmyť a vyprať z povrchov a textílií
  • Vegánske, netoxické s prírodnými zložkami
  • Veľkosť balenia 12,5 × 12,5 × 2,3 cm, váha 0,4 kg
  • Vek 0+

Krieda sa ľahko používa a je vhodná aj pre malé detské ručičky. Dá sa ľahko odstrániť vodou, takže kedykoľvek vytvoríte miesto pre nové výtvory. Extra hrubé kriedové perá zaisťujú lepší úchop a umožňujú pridať presné detaily alebo navrhnúť veľké plochy - podľa vašej fantázie.

Či už maľujete sami alebo s priateľmi, krieda na chodníky prináša zábavu a farby do vášho okolia. Podporuje umelecký prejav, jemnú motoriku a predstavivosť. Pomocou tohto farebného sveta kriedy na chodníku sa podeľte o svoje nápady, skrášlite svoje okolie a premeňte svet okolo seba na skutočné umelecké dielo.

POZOR! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malé časti môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia.

 

 

Zloženie

Uhličitan vápenatý, ílovitá zemina, netoxické pigmenty, rastlinné spojivo.

Bez vajec, arašidov a orechov, rýb, mlieka, sóje, pšenice.

Dodatočné parametre

Kategória: Maľovanie a tvorenie
Hmotnosť: 0.4 kg
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Účel: farby na papier
Vek: 0+, od 1 roka, od 2 rokov, od 3 rokov, od 4 rokov, od 5 rokov, od 6 rokov

Neogrün – udržateľná organická mäkká plastelína a organické prstové farby

Alexander a Enrico založili Neogrün s túžbou urobiť svet lepším miestom pre ľudí a prírodu a umožniť deťom bezstarostnú zábavu z hry bez škodlivých látok a znečistenia životného prostredia. Spojili svoju vášeň pre výskum a životné prostredie so svojou vášňou pre kreativitu, aby vytvorili prírodnú plastelínu na hranie a prírodné prstové farby, ktoré chránia naše životné prostredie počas výroby, hry a dokonca aj počas likvidácie. Neogrün používa iba ekologické a prírodné suroviny z trvalo udržateľných zdrojov a ekologického pestovania. Pri výrobe sa využíva elektrina z obnoviteľných zdrojov a pozornosť sa venuje aj CO2-neutrálnym prepravným trasám. Neogrün môže hrdo tvrdiť, že aktívne prispieva k lepšej budúcnosti nášho životného prostredia. Všetky produkty sú vyrobené v Nemecku.

Staňte sa udržateľne kreatívnymi s prírodnou jemnou plastelínou a prstovými farbami od Neogrün

Všetky produkty Neogrün sú certifikované podľa vegánskeho štandardu NCP. To znamená, že organická jemná plastelína a organické prstové farby Neogrün sú vyrobené výlučne z prírodných a rastlinných zložiek, bez prísad, ktoré sú škodlivé pre zdravie alebo životné prostredie, ako sú mikroplasty a umelé povrchovo aktívne látky, a takisto bez živočíšnych prísad. Zabezpečuje tiež, že celý výrobný reťazec nezahŕňa testovanie na zvieratách. V neposlednom rade sú obaly modelovacej hmoty Neogrün a prstových farieb Neogrün tiež úplne a efektívne recyklovateľné. Plast sa používa len tam, kde sa od neho nedá upustiť z dôvodu trvanlivosti a hygieny, na týchto miestach sa ale dbá na šetrné používanie. Použitý plast je vždy bezpečný pre potraviny a 100% recyklovateľný. Prírodné produkty Neogrün ako jediné v tejto oblasti spĺňajú tieto normy.