Hračky pre novorodencov a bábätká

Kvalitné bio hračky a drevené hračky predstavujú tvorivé herné možnosti a optimálnu aktivitu pre vaše bábätko. Hračky sú nielen úžasnou aktivitou pre deti, ale sú nevyhnutné aj pre ich zdravý vývoj. Keď sa dieťa hrá, rozvíja si motoriku a predstavivosť. Hračky vhodné pre vek, bez škodlivých látok, napr. hračky na uchopenie, hryzátka, hrkálky atď., nájdete tu! Objavte hračky od narodenia a pre batoľatá do cca. 1 roka od značiek ako Goki, Senger Naturwelt a ďalšie! Sú to hračky robustné, odolné a väčšina z nich je ručne vyrobená s láskou. Hračky vysokej kvality od renomovaných výrobcov.

- Edukatívne hodnotné a ekologické hračky pre bábätká
- Prísne testované na škodlivé látky a vyrobené podľa najvyšších bezpečnostných kritérií
- Vysoká kvalita od renomovaných výrobcov
- Väčšina z nich je ručne vyrobená s láskou
- Robustné a odolné

Hore
Ďalšie produkty
50 položiek celkom

Význam drevených hračiek
Veríme, že drevo je jedným z najlepších materiálov, z ktorého môžu byť detské hračky vyrobené. Drevo je prírodný produkt a umožňuje skúmať hračku nielen rukami, ale aj ústami. To je zásadné pre vývoj v ranom detstve, ktorý prebieha všetkými zmyslami. Drevené hračky, ktoré vyberáme a predávame, sú vyrobené výhradne z tých najlepších surovín a väčšinou pochádzajú z lesov, ktoré sú prevádzkované podľa štandardov trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Hrazda pre bábätká
Naše hracie hrazdy sú hračky na učenie a zábavu pre najmenších. Umiestnite svoje dieťa na pohodlnú podložku alebo deku pod hrazdu. Farebné závesné figúrky vás vyzývajú, aby ste sa na ne pozreli a uchopili ich. Hracia hrazda sa dobre hodí do situácií, v ktorých treba dieťa položiť a nedá sa na chvíľu aktívne zamestnať. S hracou hrazdou z kvalitného dreva sa nudiť nebude.

Uchopovacie hračky - Cenná drevená hračka s dôležitými výhodami
Motorické hračky sú hračky pre bábätká, s ktorými sa dá trénovať uchopenie. Okrem drevených motorických hračiek tu nájdete aj ukážky vyrobené z látky. Náš sortiment zahŕňa krúžky, hračky na uchopenie z mäkkej látky a hrkajúce varianty. Vaše dieťa môže tiež trénovať svoj hmat s našimi motorickými hračkami. Na tento účel majú naše drevené motorické hračky často zabudované zvončeky, ktoré dokážu robiť radosť po dlhú dobu. Sledujte, ako sa vaše dieťa postupne učí zaobchádzať s novou hračkou, aktívne necháva zvoniť zvončeky vo vnútri a prenáša motorickú hračku na stále dlhšie vzdialenosti. Samozrejme, každá motorická hračka, ktorú predávame, je špeciálne prispôsobená potrebám malých detí. Tvary a povrchy sú navrhnuté tak, aby perfektne sadli do veľmi malej ruky a nešmýkali sa.

Hrkálky trénujú jemnú motoriku bábätiek a batoliat
Niektorých rodičov trochu znepokojuje, keď ich dieťa zistí, ako aktívne používať hrkálku na vydávanie zvukov. Napriek tomu - hrkálky sú výbornou detskou hračkou. Motivujú deti hračku správne chytiť sa a vyskúšať, pri čom je pri správnom výbere pohybu činnosť odmenená zaujímavím cinkaním. U nás nájdete hrkálky, ktoré vaše dieťa ľahko uchopí. Zvončeky sú bezpečne pripevnené a dostatočne veľké, aby sa zabránilo ich odtrhnutiu a prehltnutiu.

Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku