Klobúky, Čiapky, Čelenky

Detské čiapky sú súčasťou základnej výbavy detského oblečenia. Hlavička malého dieťaťa je veľmi citlivá a vyžaruje veľa telesného tepla. Kým v zime treba hlavu dieťaťa chrániť pred studeným vetrom a mrazivými teplotami, v lete ju treba chrániť pred intenzívnym slnečným žiarením. Uši sú obzvlášť citlivé. Trápi ich prievan a studený vietor. Niektoré deti sú obzvlášť náchylné na infekcie stredného ucha. Preventívne môžu pôsobiť detské čiapky s klapkami na uši. Hrejivé a vlhkosť vyvažujúce prírodné materiály vytvárajú ideálnu klímu hlavy a zabraňujú poteniu. Na druhú stranu v lete sú citlivé miesta aj špička nosa, líca a krk. Detská pokožka je stále veľmi tenká, mimoriadne citlivo reaguje na UV žiarenie a preto sa ľahko spáli. Teraz deti musia nosiť letné čiapky, ktoré majú široký okraj a dlhý chránič krku.

- Útulné, teplé detské prechodné a zimné čiapky
- Letné klobúky a šiltovky väčšinou s integrovanou UV ochranou
- Vyrobené vo vysokej kvalite renomovanými výrobcami
- Vyrobené z organickej bavlny alebo organickej panenskej vlny a hodvábu
- Vyrobené podľa najprísnejších smerníc pre prírodné textílie

Hore
Ďalšie produkty
59 položiek celkom

Prírodné materiály
Pri kúpe detských čiapok sa určite poobzerajte po čistých, nekontaminovaných prírodných materiáloch, ktoré sú pri ďalšom spracovaní bez chemických úprav. Pri nákupe detských čiapok sa nenechajte zlákať rozkošnými štýlmi a dekoráciami, ak neviete, aké zloženie obsahujú. naturaKid odporúča detské čiapky vyrobené z certifikovanej organicky pestovanej organickej bavlny, ako aj organickej panenskej ovčej vlny z kontrolovaného ekologického chovu zvierat. Mimochodom, názov "z kontrolovaného chovu zvierat" sa dá použiť iba vtedy, ak bola vlna odobratá od zdravých živých zvierat. Zmiešané vlákna vyrobené z oboch sú zaujímavé pre detské čiapky, pretože sprostredkúvajú výhody každého základného vlákna. Detské čiapky, ktoré obsahujú aj hodváb, sú obzvlášť pohodlné na nosenie, priedušné a upokojujúce pokožku. Hodváb vyhladzuje a chladí látku detských čiapok. Ak máte vo vašej rodine sklony k alergiám, preventívne môžu na deti pôsobiť detské čiapky vyrobené z prírodných materiálov bez akýchkoľvek chemikálií a škodlivých farbív.

Užitočné funkcie detských čiapok
Náš obchod s detskými čiapkami ponúka obrovskú škálu tvarov a užitočných doplnkov ku detským čiapkam. Strih a vlastnosti detských čiapok samozrejme závisia od ročného obdobia. Nemusíte si nechať ujsť krásne prirodzené farby a pekné vzory, ktoré ocenia rovnako rodičia ako aj deti.

- Ak používate šálovú čiapku alebo kuklu, nemusíte sa namáhať aj so šálom a báť sa, že sa kapucňa skĺzne.
- Detské čiapky, ktoré sa dajú zaviazať, sa odporúčajú, ak má vaše dieťa tendenciu dávať si čiapku dole. Šnúrky navyše zabraňujú zošmyknutiu, takže detská čiapka pri pohybe nevisí napoly pred tvárou a nezhoršuje zorné pole.
- Šité klapky na uši nielen udržia uši dieťatka pekne v teple; Ak je veľkosť vhodná, teplo prospieva aj brade a krku.
- Letné klobúky vyžadujú veľký šilt na zatienenie tváre. Dlhá ochrana krku, aké majú letné klobúky Pickapooh, chránia krk a časť chrbátiku.

Rôzne materiály v rôznych kombináciách
Nadýchané hrejivé materiály, ako je vlnený fleece alebo hrubý úplet; mäkká, príjemná podšívka vyrobená z bavlneného rúna; Hladké, priedušné vnútorné materiály vyrobené z mierne strečového džerseja spĺňajú široké spektrum potrieb nosenia. Pre niektoré deti je organická bavlna v jednej alebo dvoch vrstvách príjemnejšia priamo na pokožke ako čistá organická panenská vlna. Čiapky pod prilbu sú mimoriadne praktické a pohodlné na nosenie a sú vyrobené zo zmesi vlákien organickej panenskej vlny a hodvábu, ktoré sa zmestia pod cyklistickú prilbu bez toho, aby boli objemné. Obzvlášť obľúbené sú aj detské šatkové čiapky, ktoré sa dajú rýchlo nasadiť bez viazania a na rozdiel od kapucne sa nezošmyknú. Môžete si tak užívať výlety s dieťaťom, ísť sa spolu sánkovať alebo stavať hrady z piesku a mať vždy istotu, že hlava vášho dieťaťa je vynikajúco chránená detskou čiapkou z naturaKid.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku