Hudobné nástroje

Takmer všetky deti majú veľkú radosť zo spievania, hudby a počúvania chytľavých rytmov. Tancuje sa, tlieska a veselo poskakuje. Hudba je súčasťou nášho života rovnako ako samotný jazyk. Na jemné tóny a melodické riekanky reagujú aj veľmi malé deti. Aby sme vášmu drobcovi predstavili veľký svet hudby, ponúkame vám rad rôznych detských nástrojov a zvonkohry.

- Nástroje a zvukové hry pre deti
- Ideálne pre vstup do hudobného sveta
- Prísne testované na škodlivé látky
- Rozmery vhodné pre deti
- Vysoko kvalitné spracovanie, robustné a odolné

Naturakid goki mini gitara ukulela UC201
€32,90
1111
goki detsky xylofon 61907
€29,95
934
goki maracas hudobne hrkalky 61922 937
Naturakid goki detska flauta UC076
€13,90
1117
goki triangel 16 cm
€7,99
1042
Naturakid goki detska harmonika UC072
€7,90
1114
10 položiek celkom

Včasná hudobná výchova začína v kolíske
Hudobné skrinky sú veľmi obľúbeným spôsobom, ako bábätká upokojiť a uspať. Ponúkame značku Elfie, krásne zabalené v atraktívnych dizajnoch roztomilých plyšákov. Keď mesiac spieva z neba alebo plyšový sloník hrá svoju pesničku pred spaním, očká sa bábätkám rýchlo zatvárajú. Prvé spojenie s hudbou je vytvorené!

Zvonkohra, xylofón a ďalšie – detské nástroje, ktoré inšpirujú
Vaše dieťa môže produkovať neuveriteľnú škálu tónov a zvukov s naším dobre zásobeným sortimentom detských nástrojov. Známi výrobca goki vyrába xylofóny, harmoniky a jedinečnú zvukovú stanicu v atraktívnom detskom prevedení. Svetlé farby zdobia zvonkohru, ktorá je vhodná pre batoľatá vo veku 18 mesiacov a viac. Žiarivé farby, nádherné dreviny a zaručene bezpečné spracovanie rozbúchajú detské srdiečka rýchlejšie. 

Pre vášho drobca, ktorý ešte neovláda zvonkohru, odporúčame rytmické bicie nástroje ako sú maracas. Tieto detské nástroje sú dokonalým úvodom do fantastického sveta hudby.

Muzikálnosť je v každom dieťati
Na počudovanie mnohých matiek a otcov novonarodené deti reagujú na jasný zvuk zvonkohry. Mali by ste preto využiť túto vrodenú tendenciu k hudbe. Spievajte a hrajte jednoduché sekvencie nôt na xylofóne, aby ste v dieťati prebudili túžbu po ďalších.

Tak ako pravidelné spievanie podporuje rozvoj reči detí, ich skoré vystavovanie detským nástrojom podporuje nielen zmysel pre rytmus. Tí najmenší sami nachádzajú nesmiernu radosť z vytvárania melódií a zvukov. Paličkou sa divoko bije do zvonkohry a fascinovane sa počúva výsledné zvuky. Nie je nezvyčajné, že malí nezbedníci od radosti tancujú, skáču a smejú sa.

Včasná hudobná výchova podporuje kreativitu vášho dieťaťa jedinečným spôsobom. Učenie malých kúskov hudby trénuje pamäť a podporuje intelektuálny rozvoj. Spoločné spievanie pri kvapkajúcich zvukoch dažďa má pozitívny vplyv na rozvoj reči. Počas hry na xylofóne sa testujú a zdokonaľujú motorické zručnosti. Čo by sa nemalo ignorovať, je tvorba hudby v komunite, ktorá krok za krokom buduje sociálne zručnosti. Ohľaduplnosť, disciplína a pokojné spolužitie sú absolútnou nevyhnutnosťou, najmä pri spoločnom spievaní a tvorení hudby.

Nezabúdajte však, že voľná variácia hudby na xylofóne alebo pri každodennom hraní je dobré pre detskú dušu a je nevyhnutná pre zdravý vývoj. Úžasný pocit pre rodičov je vidieť, ako sa sebavedomie ich dieťaťa zvyšuje s každou notou naučenou na zvonkohre. Či už si vyberiete vtipné bicie nástroje, zaujímavé dychové alebo osvedčenú zvonkohru, najmenší si užijú s hudobnými nástrojmi veľkú radosť a zábavu!

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku