Spodná bielizeň

Ekologická a udržateľná výroba pri výrobe detského oblečenia, ako aj jeho pravidelné vylepšovanie a propagácia myšlienky sú pre nás v naturaKid srdcová záležitosť. To platí najmä pre detskú spodnú bielizeň, ktorá leží priamo na pokožke po mnoho hodín dňa. Všetko naše detské oblečenie je preto vyrobené z prírodných organických materiálov.

- Bio dojčenská a detská spodná bielizeň vyrobená z nekontaminovaných prírodných vlákien
- Prispôsobené, pohodlné strihy
- Vyrobené podľa najprísnejších smerníc pre prírodné textílie
- Tielka, nohavičky, boxerky a dlhé spodky od renomovaných výrobcov
- Vysoko kvalitné spracovanie, nenáročné na údržbu a odolné

Naturakid kite detske tielko 2 balenie 1671/104
Hore
Ďalšie produkty
44 položiek celkom

Bio spodná bielizeň pre deti vyrobená z prírodných textílií - šetrná k pokožke, praktická, pohodlná a zdravá
Detské spodné prádlo je vyrobené buď zo 100% kontrolovanej organicky pestovanej organickej bavlny alebo z vysokokvalitných zmesí vlákien, pozostávajúcich z organickej panenskej vlny s organickou bavlnou alebo organickej panenskej vlny s organickou bavlnou a hodvábu. To znamená, že rodičia môžu vždy nájsť správnu detskú spodnú bielizeň pre mladú pokožku svojho dieťaťa - v závislosti od ich citlivosti a potreby tepla - a môžu predchádzať alergiám, najmä pomocou zmesí bavlny a hodvábu.

Módne detské oblečenie a spodná bielizeň
Kto kedysi veril, že detské oblečenie z ekologických zdrojov vyzerá trochu monotónne, zostane v našom e-shope s detským oblečením naturaKid milo prekvapený. Existuje veľa detských nohavičiek, tielok a detských slipov, ktoré sú módne a veľmi pekné na pohľad a ktoré sa veľmi páčia aj samotným deťom. Známi výrobcovia zamestnávajú veľa kreatívnych myslí, aby detská spodná bielizeň vyzerala sviežo a priateľsky.

Klasická detská spodná bielizeň ako základ
Okrem týchto módnejších verzií detskej spodnej bielizne ponúka naturaKid aj veľmi klasické detské oblečenie, ktoré sa odporúča najmä ako základné a prirodzené funkčné oblečenie do každého vetra a počasia. Na tomto mieste treba spomenúť výrobcov ako Cosilana, müsli, Living Crafts alebo Kite. Štandardný sortiment týchto špecialistov na ekologické detské spodné prádlo zahŕňa rozumný sortiment detských nohavičiek s dlhými nohavicami, detských nohavičiek ako boxerky, detské slipy, detské tielka, detské tielka s krátkym rukávom a detské tielka s dlhými rukávmi. A za dostupné ceny!

Bio nemusí byť nekonečne drahé
V sekcii detské spodné prádlo môžete spresniť vyhľadávanie pomocou rôznych možností filtra vľavo. Môžete napríklad vyhľadávať podľa výrobcu, veľkosti, materiálu, farby a ďalších kritérií. Všimnite si tiež obzvlášť lacné ponuky v sekcii zľavy.

Kvalita namiesto kvantity
To je naše motto, keď pre vás skladáme detské oblečenie a detské spodné prádlo a zaraďujeme ich do nášho sortimentu. Látky nosíme na koži takmer celý deň, od skorého rána do neskorého večera. Mali by teda pochádzať z kontrolovaného ekologického pestovania alebo kontrolovaného ekologického chovu zvierat, ktoré boli v ďalšom výrobnom procese spracované bez akéhokoľvek chemického spracovania. Detská spodná bielizeň musí byť úplne bezpečná pre pokožku bez akýchkoľvek kompromisov. Pri výbere detského oblečenia a spodnej bielizne môžete vidieť, že naturaKid uplatňuje svoje vysoké štandardy kvality v praxi.

Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku