Rukavice a Šále

Ľad, sneh a zima – tieto slová majú pre dospelých iný význam ako pre deti. Tie sa spájajú so slovami sánkovanie, korčuľovanie, stavanie snehuliaka a zábava. Na to, aby ste boli pripravení na chladné obdobie a mohli si bez obáv užívať zimné radosti, sú dôležitým predpokladom teplé ruky a dobrá ochrana oblasti krku. Naša kategória rukavice a šále ponúka najmenším všetko, čo potrebujú pre perfektný deň v zime

- Vyrobené z nekontaminovaných prírodných vlákien, ako je organická bavlna alebo organická panenská vlna
- Vyrobené podľa najprísnejších smerníc pre prírodné textílie
- Presné strihy
- Udrží vašu hlavu, krk a ruky spoľahlivo v teple
- Vysoko kvalitný, trvácny a odolný

Hore
Ďalšie produkty
25 položiek celkom

Šetrné k pokožke v dizajne pre deti
V tejto produktovej skupine vám naturaKid predstavuje aj pohodlné produkty vyrobené z organickej panenskej vlny, organickej bavlny a ďalších materiálov šetrných k pokožke. V našom sortimente nájdete aj útulné rukavice pre bábätká, ako aj štýlový trojuholníkový šál pre citlivú oblasť krku. Vysoký komfort nosenia spojený s veselými farbami a funkčnosťou udáva tón našej širokej ponuke doplnkov do mrazivých dní.
Praktické palčiaky, ktoré sa ľahko obliekajú a vyzliekajú, sú nepostrádateľným spoločníkom na celú zimu, najmä pre tých najmenších. Ruky sú úplne chránené. Prsty majú vo vnútri voľnosť pohybu a preto ich nenechajú tak ľahko vychladnúť. Pre tých najmenších sú vybavené bezpečnostnou šnúrkou, takže sú vždy pripravené a chránené pred stratou. Pre deti od dvoch rokov odporúčame rukavice, ktoré tým najmenším nielen dobre vyzerajú, ale zároveň poskytujú príjemné teplo až po zápästia.

Príjemná, hrejivá detská šatka
Osobitná pozornosť by sa mala venovať oblasti krku. Bez vhodnej ochrany je nepríjemná bolesť hrdla pravdepodobná. Nákrčník alebo nekonečný / kruhový šál je u detí veľmi obľúbený. Drží na svojom mieste bez pošmyknutia a nedáva chladu šancu. Mnohí rodičia tiež uprednostňujú pre svoje bábätko takýto nákrčník, pretože sa ľahko nasadzuje a minimalizuje riziko uškrtenia. Módou orientované deti milujú štýlovú trojuholníkovú šatku. Často sa nosí obojstranne a je skvelým farebným doplnkom do sivých zimných dní. Klasické, útulné a hrejivé šatky vyrobené z najlepšej organickej panenskej vlny dopĺňajú náš sortiment rukavíc, palčiakov, trojuholníkových šálov a šálov, takže existuje model, ktorý vyhovuje každému vkusu.

Zažite zimu zdravo kvalitne
Ani v zime sa nemusíte zaobísť bez našej overenej bio kvality. Zabaľte svoje dieťa do priedušnej, organicky pestovanej organickej bavlny alebo noste rukavice šetrné k pokožke vyrobené z organickej panenskej vlny. Kontrolovaný ekologický chov zvierat a organické pestovanie rastlín je východiskovým bodom pre všestranný sortiment zimného príslušenstva v naturaKid. Najlepšie spracovanie a vysokokvalitné materiály zaručujú, že výrobky sú mimoriadne odolné, čo je dôležité najmä pri výrobkoch pre deti. Okrem vlastností prírodných materiálov odpudzujúcich vodu a nečistoty je ďalšou výhodou organickej bavlny a panenskej vlny ich extrémna znášanlivosť s pokožkou. S útulnými, teplými rukami zabalenými v čistej organickej panenskej vlne už zima vášmu dieťaťu nemôže ublížiť. S útulnou trojuholníkovou šatkou omotanou okolo krku alebo chránenou až po uši pohodlným nákrčníkom sú mráz a sneh detskou hrou.

Značky, ktoré vám dajú dôveru
Etikety, ktoré sa preslávili na bio trhu, vám sľubujú trvalo dobré štandardy. Pickapooh ponúka svoje nákrčníky, ktoré poskytujú optimálnu ochranu pred chladom, zatiaľ čo Disana ponúka farebné šále klasického tvaru v osvedčenej kvalite organickej panenskej vlny. Pozornosť na detail a samozrejme 100% bio nie sú jediné vlastnosti, ktoré charakterizujú trojuholníkový šál od Pickapooh. Rovnako ako priateľská spoločnosť, aj Pickapooh oceňuje textílie, ktoré sú vyrábané v súlade s prírodou. Týto výrobcovia zabezpečujú, že vaše dieťa môže nosiť rukavice a šále podľa najvyšších ekologických noriem.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku