Kolotoče a hračky na zavesenie

Detské kolotoče sú viac ako len dekorácia, často slúžia ako krásny doplnok do detskej izby, a preto sa často využívajú ako malý darček k narodeniu. Detský kolotoč je oveľa viac ako len dekorácia. Ak je zavesený na nápadných miestach v izbe, bábätká si ho časom dokážu zafixovať očami, pozorovať a tešiť sa z neho. Detský kolotoč môže mať upokojujúci účinok pre bábätká a deti, hladké, ľahké pohyby ich povzbudzujú k sneniu. Optimálne polohy pre detský kolotoč sú nad prebaľovacím pultom, detskou postieľkou alebo kočíkom. Bábätká sa budú opakovane snažiť fixovať kolotoč a očami sledovať jeho pohyby. Ak sa im to podarí, dávajú jasne najavo svoju radosť energickým kopaním alebo prvým bublavým zvukom. Táto prvá hračka pre bábätko bude zaujímavá na mnoho rokov.

- Atraktívne kolotoče a hracie skrinky pre bábätká a deti
- Prísne testované na škodlivé látky
- Dizajn vhodný pre deti
- Kolotoče vás pozývajú pozerať sa a snívať
- S láskou navrhnuté hracie skrinky pomáhajú drobcom pri zaspávaní

Hore
Ďalšie produkty
17 položiek celkom

Drevo je krásny materiál pre detský kolotoč
Tu nájdete kolotoče z dreva, všetky sú jedinečne spracované a krásne na pohľad. Drevo pochádza z európskych lesov, ktoré sú udržateľne zalesňované, čím sa vedome chráni životné prostredie. Drevo je kvalitné, ošetrené olejmi a lazúrami certifikovanými podľa EN 71. Tieto drevené kolotoče v skutočnosti nie sú hračkami pre bábätká, pretože šnúrky môžu byť životu nebezpečné, ak si ich deti omotajú okolo krku. Sú len na okrasu a na pozorovanie.

Hračky pre bábätká nemusia byť vždy len na dotyk
Veľmi malé bábätká nepotrebujú veľa detských hračiek, pretože sa ešte nevedia poriadne hrať. Najprv začnú objavovať svoj svet, vizuálne podnety upútajú ich pozornosť. Všetky bábätká milujú detské kolotoče, dokonca aj staršie deti rady sledujú jemné pohyby. Detské kolotoče sa dajú ľahko zavesiť, no mali by byť vždy mimo dosahu malých pozorovateľov. Detské kolotoče sú krásnou prvou, čisto vizuálnou hračkou pre bábätká a tešia sa z nich malí aj veľkí.

Hracie skrinky
Nielen pohľad na kolotoč deti upokojuje a fascinuje, ale aj hracia skrinka pre bábätko je rozumnou prvou kúpou. Či už ako darček k narodeniu, na pomoc pri zaspávaní alebo na zoznámenie a upokojenie nenarodeného bábätka melódiou hracej skrinky v brušku – hracia skrinka nikdy nevyjde z módy a rodičia a bábätká ju s nadšením prijímajú.

Maznanie a túlenie žiadané!
Skutočnou pomôckou pri zaspávaní sú opakujúce sa rituály pred spaním. Spoločné spievanie, rozprávka pred spaním alebo len maznanie a navíjanie hracej skrinky. V závislosti od veku je možné hraciu skrinku pripevniť napríklad k posteli, aby mali najmenší voľný výhľad na roztomilé, príťažlivé látkové postavičky.
Staršie deti môžu držať hracie skrinky v náručí, zatiaľ čo znie jemná melódia, ktorá im pomôže zaspať, a ak je to potrebné, môžu potiahnuť šnúrku a znova počúvať známu uspávanku.

Neškodné materiály
Deti rady objímajú a maznajú plyšové hračky, ktoré sú súčasťou hracej skrinky. O to dôležitejšie je, aby zvolené materiály pozostávali z nekontaminovaných prírodných vlákien. V našom sortimente nájdete hracie skrinky vyrobené z organickej bavlny a organickej panenskej ovčej vlny. Nielenže dbáme najmä na jemné melódie vhodné pre deti, hudobná skrinka by tiež nemala hrať pri príliš vysokej hlasitosti. Rodičom odporúčame umiestniť hracie skrinky k nohám detskej postieľky, aby sa zvuky dostali do detských uší veľmi nežne a jemne. Naše hracie skrinky sú vysoko kvalitné a s láskou vyrábané v Nemecku a sú prispôsobené úplne potrebám malých poslucháčov.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku