GOKI Kolotoč nad postieľku - veselé včielky

Detský netočiaci sa kolotoč, 9 dielov, vyrobený z dreva. Farebné motýle a chrobáčiky ozdobia každú detskú izbičku a nechajú priestor pre veľa fantázie. Atraktívny pútač nad detskú postieľku alebo prebaľovací pult. Pôsobí upokojujúco a trénuje priestorové vnímanie.

€19,95 €19,95 / 1 ks
GOKI Kolotoč nad postieľku - veselé včielky
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevenný kolotoč na zavesenie nad postieľkou

Naše goki kolotoče upútajú pozornosť v každej detskej izbe a tiež podporujú zrakové vnímanie vášho bábätka. Vždy je tu čo objavovať! 

goki predstavuje zodpovedné, vysokokvalitné drevené hračky. Láskyplne navrhnuté, ponúka deťom hraciu hodnotu prispôsobenú veku.

  • Rozmery 30 cm x 45 cm
  • 9-dielne
  • od narodenia
  • Pôsobí upokojujúco a trénuje priestorové vnímanie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kolotoče a hračky na zavesenie
Hmotnosť: 0.335 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 50 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.