Deky

Detské alebo zavinovacie deky plnia viacero úloh. Zahrejú a zahalia našich najmenších, sú prítulnou dekou a pomôckou pri prebaľovaní, slúžia na zavinovanie a poskytujú bábätku bezpečie. Skrátka – sú súčasťou počiatočnej výbavy bábätka a sú jednou z najdôležitejších vecí pre bábätko v prvých mesiacoch. Kvôli každodennému používaniu a priamemu kontaktu s pokožkou je ešte dôležitejšie, aby táto časť počiatočnej výbavy bábätka bola vyrobená podľa vysokých štandardov a aby boli použité iba organické materiály.

Mäkké, ekologicky certifikované deky vyrobené z nekontaminovaných prírodných vlákien
- Dá sa použiť mnohými spôsobmi, napr. pri prebaľovaní, ako ochrana pred prievanom a chladom, na zavinovanie

- Ideálne aj na cesty
- Vysoko kvalitné spracovanie
- Priedušné organické vlákna, absolútne šetrné k pokožke

14 položiek celkom

Použitie a všestranné oblasti využitia
Detské prikrývky zabalia našich najmenších, udržia ich v teple a ponúkajú im istotu v kočíku, na prebaľovacom pulte alebo ako útulná deka pri maznaní. Vďaka širokému spektru použitia sa dajú použiť takmer všade okolo bábätka. Z tohto dôvodu je často súčasťou počiatočnej výbavy bábätka aj niekoľko detských prikrývok. Detské deky, plyšové deky alebo zavinovačky sa často používajú ako synonymá a líšia sa väčšinou len použitými materiálmi. Väčšina detských vecí je vyrobená z bavlny, panenskej vlny alebo vlneného rúna. Zavinovačky sú väčšinou ľahké, príjemné a hrejivé, takže bábätko nezamrzne a vy ho môžete jednoducho zabaliť. Keď dieťatko vytiahnete z postieľky, rýchlo ho zabalíte do zavinovačiek. Detské deky môžu byť o niečo ťažšie, pretože sa často používajú ako podložka alebo napríklad na zahriatie v kočíku.

Detské veci - priedušné a organické
Detská pokožka je veľmi jemná a citlivá, a preto treba dbať na kvalitu a kvalitné materiály, najmä pri detských prikrývkach. Deti často rady cmúľajú látky a prikrývky, preto detské prikrývky nesmú byť kontaminované škodlivými látkami. Odporúča sa preto používať detské prikrývky, ktoré sú vyrobené z materiálu, ktorý je šetrný k pokožke a neškriabe, ako je organická panenská merino vlna. Neupravená panenská vlna je priedušná, šetrná k pokožke, extrémne odolná a trvácna. Malé škvrny zvyčajne neovplyvňujú materiál. Prírodné produkty sa dajú ľahko umyť. Je dôležité, aby ste pri prvotnej výbave bábätka dbali na kvalitu a použitie prírodných materiálov.

Prírodné materiály - pre bábätká vždy najlepšia voľba
Počiatočné vyhľadávanie na internete pre detské potreby, počiatočnú detskú výbavu alebo prikrývky obsahuje veľké množstvo poskytovateľov, ktorí vás lákajú na lacné detské veci a ponuky. Pri počiatočnej výbave bábätka by ste mali dbať najmä na prírodné, organické materiály a všestrannosť. Bez ohľadu na to, či ide o zavinovačku, detskú deku alebo deku na túlenie – iba pri bio kvalite si môžete byť istí, že pri výrobe neboli použité žiadne chemické prostriedky. Iba organické materiály ponúkajú istotu, že sa vaše dieťatko môže vo svojej dečke bez obáv cítiť pohodlne.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku