Pyžamá

Kúzelné oblečenie na spanie pre bábätká a deti - ísť do postele bude ešte krajšie so sladkým, útulným a samozrejme kvalitným oblečením na spanie od naturaKid. Drobci nosia pyžamko dlhé hodiny a pyžamko prichádza do priameho kontaktu s pokožkou. Detská pokožka je stále veľmi citlivá a jemná a preto je kvalita materiálu, z ktorého je pyžamo vyrobené taká dôležitá.

- Bio kojenecké a detské pyžamko vyrobené z nekontaminovaných prírodných vlákien
- Prispôsobené, pohodlné strihy
- Vyrobené podľa najprísnejších smerníc pre prírodné textílie
- Jedno- a dvojdielne pyžamá od renomovaných výrobcov
- Vysoko kvalitne vyrobené

13 položiek celkom

Kvalita na prvom mieste: len to najlepšie pre deti a bábätká
Pri výbere oblečenia pre deti a bábätká je kvalita na prvom mieste. Bez ohľadu na to, či ide o novorodenca alebo staršie dieťa, je dôležité mať na pamäti, že oblečenie, ktoré nosia, prichádza do priameho kontaktu s ich citlivou pokožkou. Preto je nevyhnutné zvoliť si pyžamko alebo dupačky na spanie vyrobené z najkvalitnejších materiálov. 
Naša kolekcia pyžám v naturaKid je navrhnutá s ohľadom na najvyššie ekologické a kvalitatívne štandardy. Ponúkame len organickú bavlnu a iné materiály, ktoré sú priateľské k pokožke a bezpečné pre vaše deti.

Oblečenie na spanie v organickej kvalite: veľa výhod pre chlapcov a dievčatá
Pri výbere oblečenia na spanie je okrem kvality dôležité aj to, aby sa vaše dieťa v ňom cítilo pohodlne. Naše pyžamá a dupačky sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie a bezpečnosť, aby vaše deti mohli pokojne spať. 
Naše oblečenie je vyrobené z ekologických materiálov a je bezpečné aj pre deti s citlivou pokožkou alebo alergiami. Zabráňte kontaktu s nebezpečnými farbivami, ako aj kontaktu s inými materiálmi alebo látkami, ktoré by mohli vyvolať alergiu. Ak už vaše dieťa trpí podráždením pokožky či dokonca kožným ochorením, pyžamko či dupačky s označením bio pre deti sú samozrejme tiež správnou voľbou. Najmä pre dievčatá a chlapcov s takýmito ťažkosťami rodičia vyberajú pyžamá alebo overaly vyrobené z prírodných vlákien. Okrem toho majú naše pyžamá a dupačky moderné a pohodlné strihy, ktoré deti milujú.

Pre bábätká: od dupačiek na spanie až po pyžamá bez nôh
Keď sa bábätko narodí, rodičia ho radi (takmer) doslova zabalia do vaty. Aj keď sa malé deti zvyčajne rodia plné sily, mali by byť stále dobre chránené a vždy sa cítiť bezpečne. K tomu patrí aj starostlivosť o ich nočnú pohodu. Bábätko si môže obzvlášť dobre oddýchnuť zo vzrušujúcich dní a nespočetných impulzov života v útulných dupačkách. Dôrazne odporúčame organické overaly. V závislosti od ročného obdobia sa dajú objednať s alebo bez prídavných ohrievacích častí chodidiel pre malých chlapcov a dievčatá.

Pre bábätká ponúkame široký výber pyžám na spanie aj bez nôh, ktoré zabezpečia pohodlný a bezpečný spánok vášho malého bábätka. Naša kolekcia pyžám a dupačiek ponúka množstvo farebných a zábavných vzorov, ktoré potešia nielen deti, ale aj ich rodičov. S našimi pyžamami a dupačkami sa vaše deti budú cítiť nielen pohodlne, ale aj štýlovo. Akonáhle deti už nechcú byť nazývané bábätkami, začnú si na pyžamá klásť nové nároky. Často si ich chcú vybrať sami, veď pyžamá či overaly musia byť nielen útulné, ale musia aj pekne vyzerať. Deti milujú aj malé detaily, ako sú pohodlne padnúce manžety, ktoré neprepúšťajú chladný prievan. 

Farebné overaly a veselé organické pyžamá – tieto vzory sú presvedčivé
Čo zapôsobí aj na bábätko a samozrejme aj na staršie deti viac ako strih, sú zábavné vzory a farebné detaily. Niektorí chlapci a dievčatá sa v pruhovaných pyžamách cítia pohodlne len vtedy, ak je na nich vytlačený vtipný malý muž, zvieratko alebo dokonca malá príšera. Nie je pre nás nič jednoduchšie, ako splniť detské želania. Či už bábätko alebo staršie dieťa – mnohé modely od pyžám cez organické overaly až po dupačky majú čarovné detaily, ktoré potešia rodičov aj deti.

Investujte do kvalitného oblečenia pre vaše deti a bábätká a uistite sa, že si užijú pohodlný a bezpečný spánok každú noc. Vyberte si pyžamá a dupačky v naturaKid a dajte svojim deťom to najlepšie.

 

Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku