Orangenkinder


Zdravá obuv z rastline činenej kože

Orangenkinder ručne vyrába krásne, udržateľné a sociálne férové detské kožené topánky. Roztomilé papučky/capačky pochádzajú z Bavorska. Vďaka svojej vynikajúcej kvalite a použitiu materiálov šetrných k životnému prostrediu ponúkajú papuče z prírodnej kože Ecopell perfektnú obuv pre malé nôžky, ktoré stále rastú a neustále sa pohybujú.

  • Kožené capačky na plazenie a nosenie detí, do škôlky alebo na doma
  • Vyrobené z rastline činenej kože (bez chrómu VI)
  • Pre zdravý rast chodidiel
  • Ručne vyrobené v Nemecku

Dobre sa chodí v detských kožených topánkach od Orangenkinder
Dobré topánky sú nevyhnutnosťou najmä pre detské nôžky, ktoré sú ešte v polovici rastu. Behať by ste mali čo najčastejšie naboso (to platí aj pre nás dospelých), ale občas to nejde. Nohy potrebujú ochranu pred mechanickými vplyvmi zvonku a občas treba na nohy niečo teplejšie. Nádherne jemné OK papučky sa o to postarajú - udržia vás v teple bez toho, aby sa vám trochu potili nohy a ochránia vaše nohy pred zraneniami.

„Zdravé“ topánky – existujú také? Áno, od Orangenkinder!
Použitá koža je certifikovaná prírodná koža Ecopell. Táto certifikácia zaručuje spotrebiteľovi, že koža bola spracovaná podľa najprísnejších ekologických smerníc. Z tohto dôvodu môžu deti vkĺznuť do pohodlných detských topánok aj naboso. Koža umožňuje pokožke dýchať, takže v pekných detských topánkach je vždy vyvážená a príjemná klíma pri nosení.
Každá obuv Orangenkinder je činená rastlinnými výťažkami a neobsahuje škodlivé zlúčeniny chrómu VI. Ako rodičia sa nemusíte báť, ak budú vaše deti nosiť papuče bez ponožiek aj dlhé hodiny. Orangenkinder obuv je výborná barefoot obuv.

15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom