Spoločenské hry

Aj v digitálnom veku hrajú spoločenské hry pre deti dôležitú úlohu. Sú zábavné, ale to nie je všetko. Zážitky z učenia sa, ktoré majú vaši najmenší so spoločenskými hrami a inými hrami, ktoré ponúkame, sú na nezaplatenie.

- Učebné hry s vysokou vzdelávacou hodnotou
- Podporujte zručnosti hrou
- Učenie a dodržiavanie pravidiel
- Detské hry do interiéru aj exteriéru
- Spoločná hra podporuje sociálne zručnosti

4 položiek celkom

Dôraz je vždy kladený na zábavu pri hraní
Každá hra ponúka rôzne spôsoby podpory dieťaťa: pexeso trénuje pamäť a koncentráciu, prvé farebné hry sú ideálne na precvičovanie farieb a ich názvov – hravou formou a bez nudného recitovania. Aj hádzanie kockou je motorická výzva, ktorú musí každé dieťa najskôr zvládnuť. S našimi kvalitnými detskými hračkami môžete svojim najmenším dopriať mimoriadnu radosť a zároveň zážitok z učenia.

Vzdelávacie hry – podporujú zručnosti a schopnosti
Každá stolová hra z nášho sortimentu je zároveň vzdelávacou hrou, ktorá výrazne posilňuje a podporuje zručnosti a schopnosti. 

Hrajte spolu a dodržiavajte pravidlá
To, čo je na spoločenských hrách dôležité, je spoločné hranie a prežívanie emócií. Všetky hry sa hrajú s viacerými účastníkmi – nie sami. Stolové hry podporujú sociálnu interakciu a schopnosť vášho dieťaťa komunikovať s ostatnými. To všetko je vždy spojené s množstvom zábavy. Dieťa, ktoré sa baví, sa učí intenzívnejšie a je veľmi motivované.
Samozrejme, všetky stolové hry majú pravidlá. Pochopenie a implementácia týchto pravidiel je základným prvkom každej hry. Dieťa sa učí chápať a dodržiavať pravidlá a tiež pripomínať pravidlá ostatným účastníkom. Tieto veci sú nevyhnutné pre neskorší život v komunite. Pomocou spoločenských hier si najmenší precvičujú tieto vlastnosti zábavnou a pre deti priateľskou formou.

Analógové namiesto digitálneho
Stolové hry však majú aj iné výhody. Sú dobrou alternatívou k digitálnym hrám, čo je dôležité najmä pre mladšie deti. Pomocou týchto hier si najmenší vyskúšajú, že príťažlivé sú nielen médiá, ale aj „analógové“ veci z prírodných materiálov, ako je drevo. Zažitie tohto typu detskej hračky učí kolegov hráčov, že hra nemusí vždy zahŕňať obrazovku, pípanie alebo hlasnú hudbu. Dôraz je kladený na komunikáciu s ostatnými hráčmi - to často vedie k rozhovorom o obsahu.

Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku