ULRICH Žlčové mydlo - tuhé 100g

Žlčové mydlo Ulrich bez palmového oleja 100g je perfektný pomocník pri odstraňovaní škvŕn. 

€4,40 €4,40 / 100 g
ULRICH Žlčové mydlo - tuhé 100g
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Žlčové mydlo Ulrich bez palmového oleja 100g

Praktické žlčové mydlo s výťažkom z hovädzej žlče na rýchle odstránenie škvŕn. Presvedčivá jednoduchá manipulácia a efektívne odstraňovanie aj odolných škvŕn, ako je krv, tuk, bielkoviny a škrob. Žlčové mydlo sa ukazuje ako spoľahlivý, vysoko účinný odstraňovač škvŕn.

  • Tuhé žlčové mydlo s výťažkom z hovädzej žlče v 100 g balení
  • Nové zloženie s maximálnym účinkom proti škvrnám
  • Účinné aj na škvrny od krvi, bielkovín a škrobu
  • Používanie vysokokvalitných, obnoviteľných surovín
  • Bez palmovému oleja, parfémov, optických rozjasňovačov a enzýmov
  • Bez petrochemických prísad
  • Netestované na zvieratách
  • Vyhovuje smerniciam Nemeckej asociácie pre dobré životné podmienky zvierat
  • Zodpovedá požiadavkám Nature Care Product Standards
  • Krajina pôvodu: Rakúsko


Použitie

Prírodné žlčové mydlo Ulrich naneste priamo na znečistené miesto. Nechajte dôkladne pôsobiť a potom vyperte. Škvrny ošetrite žlčovým mydlom čo najskôr, zvýšite tým pravdepodobnosť dokonalého odstránenia škvŕn.
Tip: Pri silne znečistenej bielizni postup opakujte.
Poznámka: Dodržiavajte pokyny výrobcu textílií na starostlivosť!

Zloženie v súlade so smernicou EU 648/2004: : 5 – < 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, benzylalkohol.

Bezpečnostné varovanie

Nesmie sa dostať do rúk detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie a čistiace prostriedky
Balenie: 100g

 

Ulrich Natürlich (z nemčiny = samozrejme) už dlhé roky vyrába čistiace a ošetrujúce prostriedky, ktoré môžete s čistým svedomím používať. Z tejto filozofie vznikli pracie a čistiace prostriedky, prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa, výrobky na ošetrovanie textilu, kože a dreva.

Ohľaduplno voči životnému prostrediu aj pri domácich prácach 
Čistiace a ošetrujúce prostriedky Ulrich Natürlich sú vysoko koncentrované, hospodárne a obzvlášť účinné. Sú vyrobené z najkvalitnejších obnoviteľných surovín, neobsahujú fosfáty, ropné povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, vône a farbivá, konzervanty, agresívne kyseliny, chlór či amoniak a sú biologicky odbúrateľné. Okrem toho čistiace a ošetrujúce prostriedky zodpovedajú smerniciam Nemeckej asociácie pre dobré životné podmienky zvierat. To znamená, že produkty majú čo najmenší dopad na životné prostredie a zároveň sú šetrné k pokožke.
Produkty sa dajú navzájom kombinovať, takže si môžete napríklad vybrať rôzne vône a tiež cielene zvýšiť účinnosť produktov.

Ulrich Natürlich tiež nepretržite a aktívne pracuje na problematike balenia. Produkty sú v súčasnosti ponúkané predovšetkým v polyetylénových obaloch, ktoré sú znovu naplniteľné. Spoločnosť tak prispieva k predchádzaniu vzniku odpadu.

Produkty Ulrich Natürlich svojou koncentráciou a vyhýbaním sa umelým plnivám a extenderom (čiže riedeniu) pomáhajú šetriť náklady na balenie a energiu – výhoda, z ktorej profitujete aj vy!