Hračky a zábava

Na podporu harmonického rozvoja dieťaťa je potrebné zodpovedne vyberať detské hračky. Prírodný materiál je vhodný pre fyzický, duševný a duchovný vývoj, originálnym spôsobom apeluje na zmysly dieťaťa a pôsobí proti zmyslovému preťaženiu. V našom sortimente dbáme na pedagogicky zmysluplné hračky, často vyrobené z dreva a vyrábané v menších dielňach v Európe.

- Pedagogické hračky pre dojčatá a deti
- Bez škodlivých látok a predovšetkým z dreva a prírodných materiálov
- Vysoká kvalita výroby
- hračky s vysokou hracou hodnotou
- Prísne testované na škodlivé látky a testované na bezpečnosť

Hore
Ďalšie produkty
126 položiek celkom

Aké sú dobré hračky pre bábätká a deti?
Dobré hračky pre bábätká a deti spoznáte podľa toho, že sa vám nevnucujú, ale dajú vášmu dieťaťu voľnosť, aby ich použilo podľa vlastných predstáv a cieľov. Navyše by sa nemal obmedzovať len na jeden herný postup, pretože všestranné využitie láka na fantáziu a kreativitu.
Vo voľnej hre je veľký potenciál rozvoja, ktorého jemné povzbudzovanie sa neskôr v živote ukáže ako veľký benefit.

Drevené hračky v naturaKid
Hrať sa s drevenými hračkami je zážitok pre všetky zmysly. Materiál pôsobí príjemne. Vďaka štruktúre a kresbe je každá drevená hračka jedinečná. Deti sú vďačné, keď im dáte hračky, ktoré ich nezahlcujú podnetmi a umožňujú im voľne sa hrať a rozvíjať. V našom sortimente nájdete kvalitné drevené hračky v podobe puzzle, triediacich hier a mnoho ďalšieho. Od renomovanej značky goki nájdete veľký výber edukačných drevených hračiek, ktoré bude vaše dieťa s radosťou používať znova a znova.

Detské hračky pre najmenších
Pri výbere detských hračiek treba klásť osobitný dôraz na pevné, prísne testované spracovanie na škodlivé látky. V prvých dvoch rokoch života napreduje vývoj bábätka mimoriadne rýchlo. Vaše bábätko nepotrebuje záplavu rôznych detských hračiek, ale skôr vhodne zvolený výber, ktorý podporí prirodzený zdravý vývoj vášho dieťaťa.
Ponúkame osvedčenú klasiku ako uchopovacie hračky z dreva alebo prírodných vlákien, roztomilé hrkálky, ktoré nútia tých najmenších nadšene počúvať a krásne plyšové bábiky. Pre počiatočnú výbavu alebo ako správny darček k pôrodu, v naturaKid zaručene nájdete to, čo hľadáte.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku