GOKI Veľký drevený báger

Drevený veľký báger pre deti od 3 rokov od goki. Páka na riadenie ramena a lyžice. Tichý chod - gumené kolesá. Otočná kabína vodiča.Hravou formou trénuje motoriku vášho dieťaťa.

€49,95 €49,95 / 1 ks
GOKI Veľký drevený báger
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevený žltý báger pre deti od 3 rokov

A môže sa začať bágrovať! Tento skvelý žltý báger od goki je stabilný, funkčný, ľahko sa s ním hrá a vyzerá ako skutočný báger. Pre bagristov vo veku od 3 rokov. 

Decentný, jednoznačný dizajn. Dve rukoväte uľahčujú vedenie lyžice a ramena. Kabínu vodiča je možné otáčať o 360°. Kvalitná, robustná a odolná drevená hračka. Farebné a číre, maľované farbami na vodnej báze, bez obsahu rozpúšťadiel.

Vďaka gumeným pneumatikám bez zmäkčovadiel má hračka goki absolútne tichý chod. Malý výfuk a lavica v kabíne vodiča robia hru ešte autentickejšou.
Dievčatá a chlapci naozaj radi imitujú každodenné práce na stavbe a vymýšľajú o nej vzrušujúce, dobrodružné príbehy. Hra s detskou hračkou goki trénuje jemnú motoriku a podnecuje fantáziu.

  • Detský bager vyrobený z kaučukovníka a bukového dreva (laminované drevo)
  • Rozmery 20 x 17 x 25 cm
  • Maľované farbami na vodnej báze, bez obsahu rozpúšťadiel
  • Kabína otočná o 360°
  • S dvomi rukoväťami na vedenie ramena rýpadla a lyžice
  • Gumové pneumatiky bez škodlivých zmäkčovadiel

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Hmotnosť: 1.617 kg
Farba: žltá
Materiál: drevo
Rozmer: do 30 cm
Štýl: chlapčenské
Vek: od 3 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.