GOKI Drevená závodná dráha s 3 autami

Zaručená skvelá zábava z jazdy - drevená pretekárska dráha s tromi farebnými drevenými autíčkami. Hravou formou trénuje postreh a motoriku vášho dieťaťa.

€36 €36 / 1 ks
GOKI Drevená závodná dráha s 3 autami
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevená závodná auto-dráha pre deti od 2 rokov

Klasická drevená hračka pre malých pretekárov: Vnútri: autá sa tu preháňajú ako na závodnej dráhe. Buď drevené autíčka utekajú dole v bezpečnej vzdialenosti, alebo v divokej naháňačke. Veselé farebné prevedenie vás okamžite pozýva k hre a je pútavým prvkom v každej detskej izbe - aby detstvo zostalo dobrodružstvom! 

Pre deti od 2 rokov je to veľká zábava a hra s drevenými hračkami trénuje aj vnímanie a motoriku detí. Prísne testované na škodlivé látky.

goki predstavuje zodpovedné, vysokokvalitné primárne drevené hračky. Láskyplne navrhnuté, ponúka deťom hraciu hodnotu prispôsobenú veku.

  • Rozmery priemer 18,5 cm x výška 21 cm
  • S atraktívnym vzorom
  • Pre deti od 2 rokov
  • Vysoká stabilita
  • Trénuje motoriku a zrakové vnímanie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Hmotnosť: 1.12 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 2 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.