Motorika

Správne hračky podporujú rozvoj vášho dieťaťa, preto by hračky pre bábätká a deti mali byť aj obzvlášť kvalitné.
Akékoľvek hračky, či už drevené hračky alebo z iných materiálov pre bábätká a deti by mali byť vyrobené bez škodlivých látok, pretože často končia v ich ústach. Len správne spracované materiály chránia pred zraneniami, najmä preto, že malé deti občas pri hre pustia svoje hračky alebo ich hádžu. Nemali by sa lámať ani štiepiť. Drevené hračky túto požiadavku plne spĺňajú. Výroba v Nemecku sa riadi prísnymi smernicami a všetko použité drevo pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

- Motorické hračky kombinujú hru, koordináciu a schopnosť koncentrácie
- Drevené hračky sú hmatovým a vizuálnym zážitkom
- Vysoká kvalita, robustnosť a odolnosť
- Široká škála možností pre voľnú hru a skúšanie možností
- Bezrozpúšťadlové farby, na vodnej báze, prísne testované na škodlivé látky

Hore
Ďalšie produkty
28 položiek celkom

Objavte a vyskúšajte
Veľmi špeciálna povrchová štruktúra povzbudzuje deti, aby drevenú hračku znovu a znovu skúmali a cítili ju zo všetkých strán. Vďaka špeciálnym efektom sa z nej stáva motorická hračka, s ktorou si malé deti môžu pri hre vyskúšať a zdokonaliť svoje motorické schopnosti. Iné drevené hračky sú napríklad kombinované s vytváraním zvuku, ktorý trénuje mladé uši. Keď deti opatrne ukladajú drevené kocky na seba, aby vytvorili skvelú dráhu alebo vežu, trénujú si jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Počas hry sa učia o mnohých zákonoch prírody a pozitívne sa tým podporuje ich vývoj v ranom detstve.

Drevené hračky sú veľmi vhodné pre bábätká
Už menšie bábätká sa tešia zo svojich prvých motorických hračiek, keď chytia krúžok a s radosťou ním pohybujú dopredu a dozadu. Keď im začnú prerezávať zúbky, tieto motorické hračky dobre poslúžia ako krúžky na prerezávanie zúbkov. Kolotoče vyrobené z dreva sa po uvedení do pohybu otáčajú úžasne rovnomerne a vytrvalo. Bábätká ich môžu dlho sledovať očami. Špeciálne motorické hračky, ako je drevená dúha alebo triediace hry Goki, môžu používať už veľmi malé deti. Vytrvalo sa snažia dostať okrúhly kameň cez otvor a sú veľmi hrdí, ak sa im to podarí.

Motorické hračky kombinujú herné a koordinačné schopnosti
Goki ponúka výborné motorické hračky, výber je veľký a zameraný na všetky vekové skupiny. Staršie deti rady hrajú balančné hry, kde môžu kocky naskladať do malých veží a ešte viac si to užijú, keď sa s rachotom prevrátia. O niečo staršie deti môžu stavať trojrozmerné stavby z kociek, čo podporuje priestorovú predstavivosť. S kladivkovou hrou (zat=lkanie kolíkov) môžu deti získať prvé remeselnícke skúsenosti, táto drevená hračka vždy veľmi zaujme.
Obzvlášť pekné sú drevené vkladacie puzzle, kde deti musia vkladať tvary do zodpovedajúcich rámikov. Musia vedieť zladiť tvary a ich osadenie do rámov si vyžaduje veľa jemných motorických pohybov ruky.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku