GOKI Farebné kvádre na počítanie z dreva

Goki farebné kvádre na podporu počiatočných aritmetických zručností. Hravá príprava na základnú školu pre deti od 4 rokov.

 

 

€44,90 €44,90 / 1 ks
GOKI Farebné kvádre na počítanie z dreva
goki farebne kvadre na pocitanie z dreva 58626
Náš tip
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki farebné kvádre na počítanie z dreva je hravá pomôcka na učenie pre deti od 4 rokov

Začať vo svete sčítania a odčítania je pre väčšinu ľudí všetko, len nie jednoduché. Abstraktný svet čísel sa spočiatku javí tajomný a nepochopiteľný. S touto 100-dielnou výpočtovou pomôckou sa procesy výpočtov stanú zrozumiteľnými a predovšetkým viditeľnými v tom najpravejšom zmysle slova. Základné chápanie sveta čísel je vytvorené veľmi jednoducho, prehľadne a hravo. Každý si zaslúži túto pomoc pri spustení!

  • Podporujte počiatočné matematické zručnosti
  • 100-dielne
  • Stabilný rám z bukového dreva
  • Rozmery 27,5 x 27,5 x 11 cm
  • 4+ roky

Dodatočné parametre

Kategória: Motorika
Hmotnosť: 3.7 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 4 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.