GOKI Drevená pokladacia hra Kubus s kockami

Drevená hlavolamová hra podporujúca zmysel pre tvar, logické myslenie a riešenie problémov pre deti od 3 rokov od goki. Prísne testované na škodlivé látky. 

€17,50 €17,50 / 1 ks
GOKI Drevená pokladacia hra Kubus s kockami
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevená hlavolamová pokladacia hra pre deti od 3 rokov

Pokladacia hra, ktorá trénuje rozpoznávanie tvarov a farieb. Deti vo veku od 3 rokov si užijú skladanie geometrických tvarov v rôznych farbách. Dieťa má k dispozícii 25 vzorových kariet podľa ktorých skladá 9 drevených kociek do obrázkov na predlohe. Použité farby sú bez obsahu rozpúšťadiel a na vodnej báze.

  • Goki pokladacia hra z dreva, farebne lakované
  • Rozmery 10,5 x 10,5 x 3,5 cm
  • Prísne testované na škodlivé látky
  • Trénuje rozpoznávanie tvarov a farieb
  • 3+ roky


Dodatočné informácie

Všetky použité farby, laky, oleje a vosky sú testované a certifikované podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. To zahŕňa aj testovanie, či sú farby odolné voči slinám a potu. Norma tiež predpokladá, že púšťanie farby nemožno úplne zabrániť. Preto sa tu kontroluje, aby sa z farieb mohli uvoľňovať alebo zotierať len látky, ktoré sú absolútne neškodné, a to aj pri prehltnutí a rozpustení, napríklad slinami.
Odolnosť voči slinám a potu neznamená, že sa farby za žiadnych okoľností nepúšťajú, ale skôr to, že pigmenty uvoľnené či už potom alebo slinami sú úplne neškodné, aj keď sú prehltnuté.

Dodatočné parametre

Kategória: Puzzle a hlavolamy
Hmotnosť: 0.365 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 20 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 3 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.