Ponožky a Pančuchy

Téma ponožiek a pančúch hrá u mnohých rodičov celkom neprávom vedľajšiu rolu. Rozumné detské ponožky sú nevyhnutné pre zdravie vášho dieťaťa. Voľnosť pohybu by nemala byť obmedzená a materiál by mal byť šetrný k pokožke a životnému prostrediu. Studené nohy sú začiatkom každého prechladnutia, či už v lete po dlhšej návšteve kúpaliska alebo v zime po úspešnej guľovačke.

- Ponožky a pančuchy vyrobené z organických vlákien
- Pre zdravé a suché nosenie
- Vysoko kvalitné spracovanie
- Premyslené detaily: elastické manžety, ktoré netlačia, ručne zašité prsty
- Vyrobené podľa najprísnejších smerníc pre prírodné textílie

Hore
Ďalšie produkty
33 položiek celkom

Dôležitá pomôcka detského oblečenia - ponožky, pančuchy
Dlhodobo nosené, nekvalitne ušité, tesné ponožky a pančuchy spôsobujú detským nôžkam rovnako veľké škody ako zle padnúce topánky. Nohy vášho drobčeka úplne dospejú až v ranej dospelosti. Mäkké kosti sa stále ľahko tvarujú. V tesných a zvierajúcich ponožkách a pančuchách sú prsty príliš blízko seba a podporujú usadzovanie potu. Tvrdé manžety zanechávajú na jemnej detskej pokožke svrbivé otlaky. V záujme zdravia nôh sa čo najčastejšie vyhýbajte topánkam a podporte zdravý rast ponožkami a topánkami vyrobenými z najlepšej bio kvality! Pohodlné ponožky sú ideálne na hranie okolo domu, v lete je najlepším liekom chôdza naboso!

Späť do prírody
naturaKid vám ponúka širokú škálu farebných, ekologických produktov pre nôžky vašich detí. Naším cieľom je ponúknuť vám pančuchy a ponožky vyrobené z materiálu, ktorý bol prísne testovaný na škodlivé látky. Na výrobu detských ponožiek sa používa výlučne organická bavlna alebo organická panenská vlna, ktoré pochádzajú z kontrolovaného ekologického pestovania alebo ekologického chovu zvierat. Hnojenie alebo kŕmenie chemickými prostriedkami je zakázané. Zber prebieha bez použitia defoliantov a je zaručené rozumné a hospodárne využívanie vody. Aj ďalšie spracovanie materiálov podlieha prísnym, ekologickým kontrolám. Spoločnosti, ktoré sa rozhodnú pre prírodnú výrobu, si uvedomujú svoju zodpovednosť voči životnému prostrediu a ľuďom a tento dobrý pocit prenášajú aj na ich zákazníkov - na vás.

Dievčatá, chlapci a bábätká – krásne nohy hneď od začiatku
Keďže organické detské ponožky sú vyrobené z prírodných materiálov, ich nosenie na holej pokožke je veľmi pohodlné a bezproblémové. Chlapci a dievčatá ťažia rovnako z výhod prírodných vlákien. Nesporná je reakcia pokožky na oblečenie, ktoré je nadmerne kontaminované chemickými látkami. Výsledkom je svrbenie, suché škvrny a alergie. Chráňte citlivé chodidlá a nohy svojich detí ponožkami a pančuchami vyrobenými z organickej bavlny. Na rozdiel od ponožiek a pančúch vyrobených z polyesteru sú prírodné materiály šetrné k pokožke. Majú teplotne vyrovnávajúci účinok a sú veľmi priepustné pre vzduch. Vďaka svojej nasiakavosti je organická bavlna odolná voči potu. Či už bábätko, chlapec alebo dievča, ponožky spoľahlivo absorbujú pot nôh. Nedochádza trvajúcej vlhkosti, ktoré je svojou teplou vlhkou klímou pozvánkou na hubové choroby - plesne. Ak už jedno z vašich detí trpí alergiou, dôrazne odporúčame nosiť ekologicky nezávadný tovar, pretože príznaky sa často dajú zmierniť.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku