Svetríky a Pulóvre

Koža je náš najväčší orgán. Obklopuje naše telo a je obzvlášť vystavený vplyvom prostredia. Oblečenie nosíme takmer neustále. Vďaka neustálemu kontaktu s textíliami neustále nasávame cez pokožku zložky nášho oblečenia – vrátane škodlivín, ktoré môžu vyvolať alergie. Vyberáme si dodávateľov, ktorí na výrobu textilu používajú najmä organickú bavlnu a organickú panenskú vlnu v overenej bio kvalite. Certifikáty "z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva" a "z kontrolovaného ekologického chovu zvierat" znamenajú výrobu textilu šetrnú k prírode a dobré životné podmienky zvierat. To znamená, že bábätká a deti môžu nosiť tenké mikiny aj hrubšie svetríky priamo na koži bez akéhokoľvek rizika.

- Svetríky a mikiny pre bábätká a deti v bio kvalite
- Premyslené detaily, dizajn vhodný pre deti a presné, pohodlné strihy
- Vyrobené podľa najprísnejších smerníc pre prírodné textílie
- Nekontaminované prírodné vlákna zaisťujú vyvážené, zdravé prostredie pri nosení
- Kvalitné spracovanie od renomovaných výrobcov

DISANA pletený svetrík karamel
€44,95
€49,95 (–10 %)
+ ďalšie
205/62
DISANA pletený svetrík malina
€44,95
€49,95 (–10 %)
+ ďalšie
199/62
DISANA pletený svetrík olivova
€44,95
€49,95 (–10 %)
+ ďalšie
208/62
DISANA pletený svetrík seda
od €44,95
€49,95 (až –10 %)
+ ďalšie
193/62
Hore
Ďalšie produkty
32 položiek celkom

Svetríky a bundy vyrobené z organickej bavlny a organickej panenskej vlny a hodvábu
Mikiny, svetre a bundy sú ideálne na nosenie priamo na koži. Mikiny v našom sortimente sú hrejivé, zabezpečujú zdravú klímu na pokožke a regulujú teplotu. Náš sortiment zahŕňa produkty vyrobené z vlny a hodvábu, ako napríklad svetríky s dlhým rukávom od Lilano. Sú vyrobené zo 70 % organickej panenskej vlny a 30 % hodvábu a sú vhodné pre deti a bábätká. Pre malé bábätká vyrobili detskú bundičku z rovnakého materiálu, ktorá sa dá tiež úplne rozopnúť na zips. To znamená, že môžete rýchlo a jednoducho obliecť svojho drobca do tepléj bundičk v bio kvalite.

Aj keď je materiálový mix vlny a hodvábu veľmi jemný a šetrný k pokožke, nie všetky deti a bábätká znesú panenskú vlnu priamo na pokožke. Ak napríklad vášho drobca sužuje neurodermatitída, môžete použiť svetre, mikiny a bundy vyrobené z organickej bavlny. Získate rovnakú, nádherne jemnú bio kvalitu ako pri vlnených výrobkoch.

Organické certifikované detské oblečenie
Svetríky pre bábätká sú napríklad dostupné aj ako pletené z organickej bavlny. V našom sortimente nájdete aj mikiny a svetre pre deti od začiek ako Fred's World, Müsli alebo Kite. Výber farebných prevedení s aplikáciami aj bez nich je veľký, aby si chlapci aj dievčatá našli svoje obľúbené kúsky. Tieto značky používajú pri výrobe organickú bavlnu z kontrolovaného ekologického pestovania. Väčšina textílií má tiež serióznu organickú certifikáciu – prísny systém certifikácie odevov. Textílie s organickou certifikáciou spĺňajú najvyššie environmentálne požiadavky – od pestovania až po hotový odev. Naše svetre z bio-bavlny sa dajú ľahko kombinovať s bundami alebo hrubšími svetrami z vlny alebo vlneného rúna. Pre dni so zmiešaným počasím môžete vytvoriť praktický "cibuľový vzhľad", aby si vaše dieťa mohlo v prípade potreby vyzliecť vrstvu.

Nadýchaný pletený sveter vyrobený z organickej panenskej vlny
Počas chladnejších dní zostávajú bábätká a deti v pohodlí a teple s našimi pletenými svetrami vyrobenými z organickej panenskej vlny. Nosíme detské pletené svetríky od Disany a Lilano. Modely sú dostupné v mnohých rôznych farbách a prevedeniach a sú rovnako vhodné pre chlapcov aj dievčatá. Svetre vyrobené z vlny sú obzvlášť teplé. Modely zaisťujú útulný, hrejivý pocit - perfektné svetre na prechádzky do lesa a na túry na detské ihriská počas sviežich jarných a jesenných dní.

Monotónne pletené svetre sú minulosťou. Deti a bábätká sa nemusia nútiť do škrabavých pletených svetrov, aby získali bio kvalitu. Či už hladká, pletená, vzorovaná, panenská vlna alebo bavlna – našou širokou škálou farieb a vzorov chceme rovnako osloviť chlapcov aj dievčatá.

Nielen ružová a modrá
Dievčatám sa nie vždy páčia ružové kvety a chlapcom autá. Preto okrem inak klasických farieb pre dievčatá a chlapcov ponúkame aj veľa neutrálnych prevedení. Deti majú rôzne preferencie, no každý by mal na svojej pokožke nosiť len to najlepšie. Náš sortiment svetrov a mikín odráža tento princíp: Kombinujeme všestrannosť vzorov s jednoduchým tvrdením, že organická kvalita je záležitosťou pokožky.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku