NEOGRÜN Prstové farby 4-dielny set AKI

neogrün® bio prstové farby pre deti v 4 farbách - modrá, žltá, červená, zelená - 4 x 120g. Ľahko roztierateľné, vodou riediteľné a navzájom miešateľné. Vegánsky produkt. Pre deti od najútlejšieho veku.

€17,90 €4,48 / 1 ks
NEOGRÜN Prstové farby 4-dielny set AKI
Naturakid neogrun prstove farby 4 dielny set aki
Niečo nové
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

neogrün® bio prstové farby pre deti v 4 farbách - modrá, žltá, červená, zelená

Deti objavujú svet farieb po svojom – často rozlievaním farby od prsta po päty a tiež vložením do úst. Preto sú organické prstové farby neogrün® vyvinuté tak, že nezabudnuteľné a bezpečné maľovanie je samozrejmosťou. Prstové farby neogrün® sú vyrobené z prírodných, ekologických surovín a obsahujú iba minerálne a rastlinné pigmenty potravinárskej alebo kozmetickej kvality. Paleta jemných prírodných farieb podporuje vnímanie farieb v mladom veku prostredníctvom pokojnej a sústredenej zmyslovej hry.

Naše vegánske farby na prsty sú navyše nezávisle testované a certifikované, aby spĺňali prísne ekologické a vegánske normy. To robí z prstových farieb neogrün® prvý certifikovaný a vegánsky prírodný produkt v tejto kategórii.

Prstové farby sú ľahko roztierateľné, vodou riediteľné a dajú sa medzi sebou miešať. Krémová konzistencia umožňuje pôžitok z maľovania bez kvapkania a zaisťuje jedinečný pocit na pokožke.

Farby sa dajú použiť na papier, kartón, sklo, kameň a mnoho ďalších povrchov, nielen na ruky a nohy. Štetce, špongie alebo pečiatky nekladú neobmedzenej zábave žiadne hranice.

  • Bio prstové farby 4 x 120g - modrá, žltá, červená, zelená
  • Prírodné farby s výlučne rastlinnými pigmentmi
  • Použiteľné na rôzne typy povrchov ako papier, kartón, sklo, kameň a mnoho ďalších
  • Certifikovaný vegánsky produkt
  • Krémová konzistencia bez kvapkania
  • Ľahko roztierateľné, vodou riediteľné a navzájom miešateľné
  • Ocenenie „veľmi dobré“ nemeckým nezávislým OEKO-Testom
  • Veľkosť balenia 14,5 × 14,5 × 5,5 cm, váha 0,68 kg
  • Vek 0+

Vlhké farby možno z väčšiny nesavých povrchov ľahko odstrániť špongiou. Prírodné farby môžu na prírodných textíliách zanechať jemné škvrny. Chráňte citlivé povrchy pred kontaktom s farbami.

ÖKO-TEST hodnotil aj súpravu prstových farieb „AKI“ našich prstových farieb vo vydaní z decembra 2021 ako veľmi dobrú.

Odporúčame chrániť farby pred svetlom, keď sa nepoužívajú, aby sa zachovala pestrosť rastlinných farbív.

POZOR! Deti do 3 rokov by mali byť pod dohľadom dospelých.

Zloženie

Voda, organický kukuričný škrob, soľ, čistená krieda a íl, zvlhčovadlá a zahusťovadlá rastlinného pôvodu, minerálne a rastlinné pigmenty kozmetickej a potravinárskej kvality, konzervačná látka: fenoxyetanol <1%, horká látka: denatoniumbenzoát

Bez vajec, arašidov a orechov, rýb, mlieka, sóje, pšenice.

Dodatočné parametre

Kategória: Maľovanie a tvorenie
Hmotnosť: 0.68 kg
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Účel: farby na papier
Vek: 0+, od 1 roka, od 2 rokov, od 3 rokov, od 4 rokov, od 5 rokov, od 6 rokov

Neogrün – udržateľná organická mäkká plastelína a organické prstové farby

Alexander a Enrico založili Neogrün s túžbou urobiť svet lepším miestom pre ľudí a prírodu a umožniť deťom bezstarostnú zábavu z hry bez škodlivých látok a znečistenia životného prostredia. Spojili svoju vášeň pre výskum a životné prostredie so svojou vášňou pre kreativitu, aby vytvorili prírodnú plastelínu na hranie a prírodné prstové farby, ktoré chránia naše životné prostredie počas výroby, hry a dokonca aj počas likvidácie. Neogrün používa iba ekologické a prírodné suroviny z trvalo udržateľných zdrojov a ekologického pestovania. Pri výrobe sa využíva elektrina z obnoviteľných zdrojov a pozornosť sa venuje aj CO2-neutrálnym prepravným trasám. Neogrün môže hrdo tvrdiť, že aktívne prispieva k lepšej budúcnosti nášho životného prostredia. Všetky produkty sú vyrobené v Nemecku.

Staňte sa udržateľne kreatívnymi s prírodnou jemnou plastelínou a prstovými farbami od Neogrün

Všetky produkty Neogrün sú certifikované podľa vegánskeho štandardu NCP. To znamená, že organická jemná plastelína a organické prstové farby Neogrün sú vyrobené výlučne z prírodných a rastlinných zložiek, bez prísad, ktoré sú škodlivé pre zdravie alebo životné prostredie, ako sú mikroplasty a umelé povrchovo aktívne látky, a takisto bez živočíšnych prísad. Zabezpečuje tiež, že celý výrobný reťazec nezahŕňa testovanie na zvieratách. V neposlednom rade sú obaly modelovacej hmoty Neogrün a prstových farieb Neogrün tiež úplne a efektívne recyklovateľné. Plast sa používa len tam, kde sa od neho nedá upustiť z dôvodu trvanlivosti a hygieny, na týchto miestach sa ale dbá na šetrné používanie. Použitý plast je vždy bezpečný pre potraviny a 100% recyklovateľný. Prírodné produkty Neogrün ako jediné v tejto oblasti spĺňajú tieto normy.