NEOGRÜN Trblietavé prstové farby 4-dielny set MIKA

neogrün® bio trblietavé prstové farby pre deti v 4 farbách - ruženín, zafír, nefrit, zlato - 4 x 90g. Ľahko roztierateľné, vodou riediteľné a navzájom miešateľné. Vegánsky produkt. Pre deti od najútlejšieho veku.

€18,50 €4,63 / 1 ks
NEOGRÜN Trblietavé prstové farby 4-dielny set MIKA
Naturakid neogrun trblietave prstove farby 4 dielny set mika
Niečo nové
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

neogrün® bio prstové farby pre deti v 4 farbách - ruženín, zafír, nefrit, zlato

Ľadový medveď „Mika“ miluje, keď sa na snehu trblieta slnko v tých najpestrejších farbách. S našimi novými krištáľovými prstovými farbami rozžiari každý ľadový krištáľ.

Objavte žiarivý svet farieb! Kúzelné krištáľové prstové farby rozžiaria každé umelecké dielo. Či už maľujete, kreslíte alebo nechávate prsty kĺzať po papieri, tieto špeciálne farby dodajú každému dielu trblietavý nádych. Ponorte prsty do trblietavej nádoby a nechajte trblietky tancovať na končekoch vašich prstov. Každý ťah a linka dostane trblietavý lesk, ktorý dodá vášmu dielu mimoriadny nádych. Vytvorte trblietavé dúhy, trblietavé hviezdy alebo magické rozprávkové svety – možnosti sú neobmedzené.

Deti objavujú svet farieb po svojom – často rozlievaním farby od prsta po päty a tiež vložením do úst. Preto sú organické prstové farby neogrün® vyvinuté tak, že nezabudnuteľné a bezpečné maľovanie je samozrejmosťou. Prstové farby neogrün® sú vyrobené z prírodných, ekologických surovín a obsahujú iba minerálne a rastlinné pigmenty potravinárskej alebo kozmetickej kvality. Paleta jemných prírodných farieb podporuje vnímanie farieb v mladom veku prostredníctvom pokojnej a sústredenej zmyslovej hry.

Naše vegánske farby na prsty sú navyše nezávisle testované a certifikované, aby spĺňali prísne ekologické a vegánske normy. To robí z prstových farieb neogrün® prvý certifikovaný a vegánsky prírodný produkt v tejto kategórii.

Prstové farby sú ľahko roztierateľné, vodou riediteľné a dajú sa medzi sebou miešať. Krémová konzistencia umožňuje pôžitok z maľovania bez kvapkania a zaisťuje jedinečný pocit na pokožke.

Farby sa dajú použiť na papier, kartón, sklo, kameň a mnoho ďalších povrchov, nielen na ruky a nohy. Štetce, špongie alebo pečiatky nekladú neobmedzenej zábave žiadne hranice.

  • Bio prstové farby 4 x 90g - ruženín, zafír, nefrit, zlato
  • Ocenenie „spiel gut“ ("dobrá hra")
  • Prírodné farby s výlučne rastlinnými pigmentmi
  • Použiteľné na rôzne typy povrchov ako papier, kartón, sklo, kameň a mnoho ďalších
  • Certifikovaný vegánsky produkt
  • Krémová konzistencia bez kvapkania
  • Ľahko roztierateľné, vodou riediteľné a navzájom miešateľné
  • Veľkosť balenia 14,5 × 14,5 × 5,5 cm, váha 0,535 kg
  • Vek 0+

Vlhké farby možno z väčšiny nesavých povrchov ľahko odstrániť špongiou. Prírodné farby môžu na prírodných textíliách zanechať jemné škvrny. Chráňte citlivé povrchy pred kontaktom s farbami.

Odporúčame chrániť farby pred svetlom, keď sa nepoužívajú, aby sa zachovala pestrosť rastlinných farbív.

POZOR! Deti do 3 rokov by mali byť pod dohľadom dospelých.

Zloženie

Voda, sorbitol, kozmetické íly, organický kukuričný škrob, xantánová guma, prírodne identická sľuda, rastlinné a minerálne pigmenty v kozmetickej a potravinárskej kvalite. Konzervačná látka: fenoxyetanol, horká látka: denatóniumbenzoát

Bez vajec, arašidov a orechov, rýb, mlieka, sóje, pšenice.

Dodatočné parametre

Kategória: Maľovanie a tvorenie
Hmotnosť: 0.535 kg
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Účel: farby na papier
Vek: 0+, od 1 roka, od 2 rokov, od 3 rokov, od 4 rokov, od 5 rokov, od 6 rokov

Neogrün – udržateľná organická mäkká plastelína a organické prstové farby

Alexander a Enrico založili Neogrün s túžbou urobiť svet lepším miestom pre ľudí a prírodu a umožniť deťom bezstarostnú zábavu z hry bez škodlivých látok a znečistenia životného prostredia. Spojili svoju vášeň pre výskum a životné prostredie so svojou vášňou pre kreativitu, aby vytvorili prírodnú plastelínu na hranie a prírodné prstové farby, ktoré chránia naše životné prostredie počas výroby, hry a dokonca aj počas likvidácie. Neogrün používa iba ekologické a prírodné suroviny z trvalo udržateľných zdrojov a ekologického pestovania. Pri výrobe sa využíva elektrina z obnoviteľných zdrojov a pozornosť sa venuje aj CO2-neutrálnym prepravným trasám. Neogrün môže hrdo tvrdiť, že aktívne prispieva k lepšej budúcnosti nášho životného prostredia. Všetky produkty sú vyrobené v Nemecku.

Staňte sa udržateľne kreatívnymi s prírodnou jemnou plastelínou a prstovými farbami od Neogrün

Všetky produkty Neogrün sú certifikované podľa vegánskeho štandardu NCP. To znamená, že organická jemná plastelína a organické prstové farby Neogrün sú vyrobené výlučne z prírodných a rastlinných zložiek, bez prísad, ktoré sú škodlivé pre zdravie alebo životné prostredie, ako sú mikroplasty a umelé povrchovo aktívne látky, a takisto bez živočíšnych prísad. Zabezpečuje tiež, že celý výrobný reťazec nezahŕňa testovanie na zvieratách. V neposlednom rade sú obaly modelovacej hmoty Neogrün a prstových farieb Neogrün tiež úplne a efektívne recyklovateľné. Plast sa používa len tam, kde sa od neho nedá upustiť z dôvodu trvanlivosti a hygieny, na týchto miestach sa ale dbá na šetrné používanie. Použitý plast je vždy bezpečný pre potraviny a 100% recyklovateľný. Prírodné produkty Neogrün ako jediné v tejto oblasti spĺňajú tieto normy.