Podbradníčky

Materské mlieko je pre dieťa to najlepšie. No keď má bábätko okolo šiesteho mesiaca, prichádza čas, kedy treba jedálny lístok rozširovať. Dieťa rýchlo rastie a vývoj napreduje. Teraz je vhodné mliečne príkrmy postupne nahrádzať detskou výživou. Pretože kaše poskytujú ďalšie potrebné živiny. Nie vždy skončí pokrm tam kde je cielený a preto je dobré, ak máte po ruke podbradník.

- Podbradníky a slinťáčiky vyrobené zo 100% organickej bavlny
- Priateľské k pokožke, mäkké a savé
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Na zaväzovanie, na suchý zips alebo na patentky
- Jednoduchá údržba, možno prať v práčke pri vysokých teplotách

5 položiek celkom

Podbradník na detské maškrty
Zjesť prvú jemnú kašu lyžičkou je pre bábätká nečakane nová výzva. Pretože jedenie z lyžičky funguje úplne inak ako cmúľanie prsníka. Len čo mrkva spokojne pristane v ústach, jazýček ju opäť vytlačí von. Minimálne polovica z toho skončí na oblečení. To nevyhnutne neznamená, že sa to bábätku nepáči. Nie, jednoducho sa tomu zatiaľ nedá pomôcť. Bábätko sa ešte nenaučilo hýbať jazykom, aby tlačilo jedlo smerom k podnebiu úst. Preto sú podbradníky súčasťou základnej výbavy v domácnostiach detí. naturaKid ponúka sortiment, z ktorého si môžete vybrať.

Šnúrky, suchý zips alebo patentky
Aby ste sa nemuseli po každom jedle prezliekať, sú tu detské podbradníky. Ak by zaväzovanie šnúrok pri krku trvalo príliš dlho, môžete použiť praktické suché zipsy alebo patentky. Iné deti naopak sťahujú podbradník tak silno, že sa odporúča podbradník s rukávmi. Detské oblečenie je chránená ešte rozsiahlejšie.

Absorpčná organická bavlna
V každom prípade musí byť detský podbradník vyrobený zo savého materiálu, najlepšie z organickej bavlny, keďže bavlna je odolný materiál, ktorý sa dá veľakrát jednoducho prať. Medzi husté bavlnené tkaniny patrí froté alebo vaflové piké. Či už ide o mrkvové pyré alebo ovocné pyré: rozliate veci sa ľahko prilepia na bavlnené froté alebo bavlnené vaflové piké a v prípade potreby sa dajú opäť zachytiť, čím sa zabráni veľkým nehodám.

Dbajte na ekologickú kvalitu
Pri výbere bavlnených detských podbradníkov je dôležité dbať na ekologickú kvalitu, aby sme ochránili naše malé potomstvo pred toxínmi a alergénmi. Bavlna by mala pochádzať z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, pretože to zaručuje, že bavlna sa pestuje bez pesticídov a hnojív. Kontrolované ekologické pestovanie prebieha v zmiešanej kultúre a striedaní plodín a zakazuje používanie geneticky modifikovaných látok a organizmov, ako aj akékoľvek používanie chemikálií. Pôda je zásobovaná živinami prírodných hnojív. Škodcovia a burina sa kontrolujú alebo zbierajú alebo odburiňujú pomocou zdravotne nezávadných prostriedkov. Zber sa tradične vykonáva ručne. naturaKid tiež dbá na to, že sa pri ďalšom spracovaní nepoužívajú žiadne chemické úpravy: v prospech vášho dieťaťa.

Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku