EFIE Veľký podbradník na šnúrky - žltý

Podbradník zo 100% bio bavlny vo froté kvalite od Efie. Rozmer 28 x 30 cm. GOTS certifikované.

€12,95 €12,95 / 1 ks
EFIE Veľký podbradník na šnúrky - žltý
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Efie žltý podbradník na šnúrovanie z bio bavlny

Praktický podbradník z bavlneného froté, lemovaný bavlnenou látkou. Základný produkt Efie, pre veľký hlad. Povinná výbava každého ekologického bábätka. Na každodenné použitie a možno ho použiť obojstranne. Podbradník je vyrobený zo 100% organickej bavlny. Tento žltý podbradník sa dá vďaka viazaniu na šnúrky veľkostne prispôsobiť.

  • 100% organická bavlna
  • Nastaviteľný obvod vďaka zapínaniu na šnúrky
  • Rozmer 28 x 30 cm
  • GOTS certifikované

Všetky produkty EFIE sú 100% vyrobené v Nemecku, vo výrobnom závode s certifikáciou GOTS (Global Organic Textile Standard). Certifikované Ceres (0105). Sú teda 100% Made in Germany a existujú už od roku 1951. Vďaka vlastnej výrobe v Nemecku a krátkym vzdialenostiam k prevažne nemeckým a európskym dodávateľom sú produkty EFIE mimoriadne šetriace CO2 a spoločensky prijateľné. EFIE sa vždy zameriava na čo najvyššiu udržateľnosť vo všetkých výrobných krokoch. To znamená, že produkty EFIE sú nielen Made in Germany, ale aj sociálne fér, udržateľné, šetriace CO2 a ekologické.

Materiál

100% organická bavlna z kontrolovaného ekologického pestovania


Starostlivosť

  • Pranie v práčke 40°C
  • Sušte v sušičke pri nízkej teplote
  • Perte s podobnými farbami

Dodatočné parametre

Kategória: Podbradníčky
Farba: žltá
Materiál: 100% bavlna
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne

Plyšový tovar a plyšové hračky pre bábätká od Efie

Značka Efie vyrába plyšové hračky v Nemecku už od roku 1951. Tradičný výrobca z Wuppertalu vždy očaril bábätká a ich rodičov roztomilými plyšovými hračkami, ktoré sú vhodné pre deti. Remeslo sa za posledných 70 rokov takmer nezmenilo: Výrobca plyšového tovaru s láskou vyrába svoje hračky v Nemecku. V súčasnosti značka predstavuje plyšové hračky a plyšový tovar vyrobený z organickej bavlny a je populárna po celom svete. Kým začiatkom roka 2005 Efie príležitostne využívala ekologické materiály, nemecká spoločnosť už o osem rokov neskôr vyrábala výlučne ekologické hračky a detské doplnky. Od roku 2013 používa organická spoločnosť pre svoje detské plyšové hračky len organické materiály s certifikáciou GOTS. GOTS (Global Organic Textile Standard) je najvyšší a medzinárodne najdôležitejší štandard pre organické textílie.

Nadýchaný plyšový vankúšik alebo mäkká plyšová hracia skrinka od Efie
Efie používa ovčiu vlnu a organickú bavlnu, obe biologicky kontrolované, na výplne a šité látky roztomilých plyšových hračiek. Prírodné látky sú pre bábätká najvhodnejšie, pretože sú zaručene bez škodlivých látok a bez chemikálií. Plyšové výrobky Efie sú vhodné aj pre alergikov. Svojimi jednoduchými farbami pôsobia aj upokojujúco a vzbudzujú záujem bábätiek vtipnými tvarmi zvieratiek.

Efie zaujme vynikajúcimi ekologickými plyšovými hračkami a plyšovým tovarom
Láskavá ručná práca a čistota detského tovaru zapôsobili na nemecký nezávislý ÖKO-TEST v posledných rokoch už niekoľkokrát: už päťkrát ocenil rôzne organické plyšové hračky od Efie známkou „veľmi dobrý“ a dvakrát „dobrý“. Nebol to len ÖKO-TEST, ktorý ocenil spoločnosť, ktorá vyrába „Made in Germany“: v roku 2017 bola Efie odmenená nemeckou cenou za značku, cenou za úspešné riadenie značky v Nemecku. Efie bola tiež nominovaná na nemeckú cenu udržateľnosti 2019, najväčšie európske ocenenie za ekologické a sociálne odhodlanie. Aj my v naturaKid si myslíme, že používanie trvalo udržateľných a prírodných materiálov je pre deti to najlepšie. Rovnako chvályhodná je aj kvalitná ručná práca v Nemecku. Číslo certifikátu GOTS: CERES-0105