GOKI Klasický kovový vĺčik

Klasický bzučiaci vĺčik vyrobený z kvalitného plechu. Jednoducho vysúvať gombík na tyčke hore a dole a vĺčik sa začne rýchlo točiť a príjemne bzučať.

€19,50 €19,50 / 1 ks
GOKI Klasický kovový vĺčik
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Klasický bzučiaci vĺčik vo vysokej kvalite od goki

Plechový vĺčik rozhodne patrí do každej detskej krabice na hračky. Vĺčik goki pre deti vo veku od 1 roka sa začne pohybovať, po vytiahnutí a vtlačení gombíka a začne vydávať bzučiaci zvuk. Veľmi dobrá stabilita. Trénuje motoriku a zrakové vnímanie. Prísne testované na škodlivé látky. Ocenená pečaťou "spiel gut" ("dobrá hra").

goki predstavuje zodpovedné, vysokokvalitné primárne drevené hračky. Láskyplne navrhnuté, ponúka deťom hraciu hodnotu prispôsobenú veku.

  • Rozmery priemer 18,5 cm x výška 21 cm
  • S atraktívnym vzorom
  • Vysoká stabilita
  • Trénuje motoriku a zrakové vnímanie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Hmotnosť: 0.303 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: plech
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 1 roka

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.