SENGER bio Maznáčik - Malý tuleň - biely

Zrnkový vankúšik a plyšová hračka v jednom. Na maznanie, ohrievanie a chladenie. Odnímateľný vankúš z organickej špaldovej plevy. S láskou ručne vyrobené, vyrobené v Nemecku. 

Položka bola vypredaná…
€54,99 €54,99 / 1 ks
SENGER bio Maznáčik - Malý tuleň - biely
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Plyšová hračka so zrnkovým vankúšikom - plyšový biely tuleň na zamilovanie, hranie a utešenie

Toho sa dá si len zamilovať! Tento roztomilý tuleň od Senger Naturwelt je skutočne všestranný a vaše dieťa si plyšového tuleňa uloží hlboko do srdca. Bio plyšový tuleň bol vytvorený ručne v Nemecku. Senger Naturwelt používa iba certifikované organické prírodné vlákna. Na vonkajšej strane je tuleň vyrobený z organického bavlneného plyšu a zvnútra plnený organickou panenskou vlnou. Všetky materiály sú z kontrolovaného ekologického pestovania a z kontrolovaného ekologického chovu zvierat. Ak je vašemu dieťatku zima alebo je choré, môžete vybrať vankúš so zrnom vo vnútri plyšáčika a zahriať ho. Aj pri menších zraneniach alebo modrinách na kolenách môže tuleň poskytnúť úľavu tým, že vybratý vankúšik vopred ochladíte. Tuleň je priateľ do každej situácie.

  • Plyšová hračka a ohrievajúci vankúš Senger - vyrobený zo 100% organickej bavlny, výplň zo 100% organickej panenskej vlny, vankúš zo špaldovej plevy (organický)
  • Odnímateľný vankúšik so zrniečkami - možno použiť na chladenie a vyhrievanie
  • Ručne vyrobené v Nemecku
  • Rozmery  40 x 9 x 16 cm
  • Všestranný - na hranie, maznanie, upokojovanie a pri bolesti

Senger Naturwelt kladie veľký dôraz na individuálny dizajn s veľkým dôrazom na detail. Nemeckú spoločnosť založili v roku 1985 Sabine a Volker Sengerovci v Bavorsku. Ich základným konceptom je navrhnúť rozumnú, robustnú hračku vyrobenú z prírodných materiálov, s dobrým spracovaním a dlhou životnosťou. S plyšovou hračkou Senger darujete svojmu dieťaťu kamaráta na celý život.

Starostlivosť

Tento materiál je možné prať iba ručne v studenej alebo vlažnej vode. Vyvarujte sa prosím kolísaniu teploty vo vode, ako aj žmýkaniu a treniu materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Hmotnosť: 0.38 kg
Farba: biela
Materiál: bavlna, Vlna
Rozmer: do 40 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+
Položka bola vypredaná…

 

SENGER Naturwelt sú plyšové hračky, bábky, motorické hračky a viac - ale hlavne priatelia na dobré aj zlé časy.
Manufaktúru SENGER založili pred 30 rokmi Sabine a Volker Sengerovci. Odvtedy sa obaja podieľajú na každom dizajne s ihlou a niťou. Od tej doby sú individualita a vysoké ekologické štandardy konceptom ich produktov, ktoré sú s láskou ručne vyrábané. Naše skúsenosti ukázali, že prvá hračka, ktorú si zamilujete, má veľmi špeciálne miesto a nedá sa nahradiť.

Dobrá, robustná - a vďaka intenzívnej fyzickej blízkosti bez škodlivých látok - kvalita materiálov je určite zárukou dlhodobého vzťahu. Preto pri výbere materiálov dbáme najmä na ich pôvod z Nemecka.

  • Vybrané materiály pre celoživotných spoločníkov