SENGER bio Plyšová hračka Baby-Zajačik béžový

Smelý zajko - zvonka 100% jemné froté z biobavlny z kontorlovaného ekologického pestovania, výplň 100% panenská vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat. Vysoko kvalitná ručná práca, vyrobené v Nemecku.

€34,99 €34,99 / 1 ks
SENGER bio Plyšová hračka Baby-Zajačik béžový
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Ručne vyrobený plyšový Zajačik, vyrobený v Nemecku

Plyšový zajačik od Senger Naturwelt bol s láskou ručne vyrobený vo vysokej kvalite. Keďže malí majitelia držia svojho milovaného plyšáka pevne pri sebe a radi skúmajú aj ústami, je táto hračka vyrobená z nekontaminovaných prírodných vlákien. Vonkajšia látka je zo 100% organickej bavlny froté (z kontrolovaného ekologického pestovania) a mäkká výplň zo 100% organickej panenskej vlny (z kontrolovaného ekologického chovu zvierat) zaisťujú, že roztomilý plyšový zajac je mäkučký a zdraviu vášho malého prieskumníka neškodlivý. 

Senger zvieratká bývajú ohodnotené nemeckým Ökotestom (test zloženia a kvality) ako „VEĽMI DOBRÝ“.

  • Zajačik vyrobený zo 100% organickej bavlny, kvalita froté, výplň 100% organická panenská vlna
  • Ručne vyšívaná tvár
  • Ručne vyrobené v Nemecku
  • Rozmery 22 x 15 x 6 cm
  • Na hranie a maznanie
  • Verný spoločník na celý život

Senger Naturwelt kladie veľký dôraz na individuálny dizajn s veľkým dôrazom na detail. Nemeckú spoločnosť založili v roku 1985 Sabine a Volker Sengerovci v Bavorsku. Ich základným konceptom je navrhnúť rozumnú, robustnú hračku vyrobenú z prírodných materiálov, s dobrým spracovaním a dlhou životnosťou. S plyšovou hračkou Senger darujete svojmu dieťaťu kamaráta na celý život.

Starostlivosť

Tento materiál je možné prať iba ručne v studenej alebo vlažnej vode. Vyvarujte sa prosím kolísaniu teploty vo vode, ako aj žmýkaniu a treniu materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre deti
Farba: béžová
Materiál: bavlna, Vlna
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

 

SENGER Naturwelt sú plyšové hračky, bábky, motorické hračky a viac - ale hlavne priatelia na dobré aj zlé časy.
Manufaktúru SENGER založili pred 30 rokmi Sabine a Volker Sengerovci. Odvtedy sa obaja podieľajú na každom dizajne s ihlou a niťou. Od tej doby sú individualita a vysoké ekologické štandardy konceptom ich produktov, ktoré sú s láskou ručne vyrábané. Naše skúsenosti ukázali, že prvá hračka, ktorú si zamilujete, má veľmi špeciálne miesto a nedá sa nahradiť.

Dobrá, robustná - a vďaka intenzívnej fyzickej blízkosti bez škodlivých látok - kvalita materiálov je určite zárukou dlhodobého vzťahu. Preto pri výbere materiálov dbáme najmä na ich pôvod z Nemecka.

  • Vybrané materiály pre celoživotných spoločníkov