GOKI Mini hry v plechovke

Hra v praktickej kovovej krabičke. Či už na doma alebo ako hra na cesty – 100% zábava je zaručená. V troch variantoch - Archa rovnováhy, Chytaj žabu!, Skákajúci trpaslík. Pre deti od 3 rokov.

Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€8,99
GOKI Mini hry v plechovke
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki mini hry v kovovej krabičke pre deti od 3 rokov

Skvelá zábava či doma alebo na cestách.

Dostupné v troch variantoch: Archa rovnováhy, Chytaj žabu!, Skákajúci trpaslík

V Arche rovnováhy je potrebné opatrne naukladať farebné valce podľa farby na hodenej kocke na archu takým spôsobom, aby sa archa nedostala z rovnováhy a neprevrátila sa.

  • 1 archa, 18 farebných drevených valcov, 1 farebná kocka
  • Priemer krabičky 9 cm
  • Pre deti od 3 rokov

V hre Chytaj žabu! si každý hráč stráži svoju farbu/farby žabiek, ktoré sú umiestnené na jazierku. Určí sa jeden lapač, ktorý sa v každom kole snaží chytiť do plechovky tú žabku, ktorej farba bola hodená kockou. Ak hráč, ktorého farba žabky nebola hodená kockou, pohne svojou žabkou, vypadáva z hry.

  • 6 žabiek, 1 farebná kocka, 1 textilné jazierko
  • Priemer krabičky 9 cm
  • Pre deti od 3 rokov

V hre Skákajúci trpaslík sa hráči pomocou skákacej dosky snažia trafiť hríbiky a vrecúška do kovovej škatule. Za každý vydarený skok sa rozdávajú body. 

  • 2 skákacie dosky, 6 vrecúšok, 6 muchotrávok
  • Priemer krabičky 9 cm
  • Pre deti od 3 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Farba: pestrofarebné
Materiál: papier, drevo, kov, textil
Rozmer: do 10 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 3 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.