DISANA hodvábna vložka do plienok 5ks balenie

Vložka do plienok zo 100% konvenčne získavaného hodvábu, má liečivé účinky a je extrémne šetrná k pokožke. 

€29,95 €5,99 / 1 ks
DISANA hodvábna vložka do plienok 5ks balenie
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Disana - Hodvábne vložky do textilnej plienky 

Buretový hodváb so svojím hojivým zložením je prirodzená prvá pomoc pri začervenaní a podráždení pokožky. Hodvábna vložka umiestnená priamo na koži v plienke pôsobí v prípade podráždenia alebo slabým infekciám svojím liečivým účinkom. Aby sa tento liečivý účinok udržal po dlhú dobu, vložku treba umývať opatrne pri teplote 30 °C.

  • Vyrobené zo 100% buretového hodvábu
  • hojivé účinky ideáne pre citlivú detsku pokožku
  • Veľkosť 35 x 15 cm
  • Hmotnosť 110 g/m²
  • Možno prať pri 30°C
  • Jemné a šetrné k pokožke
  • Vyrobené v Nemecku

Plienkovanie s textilnými plienkami je šetrné k peňaženke a životnému prostrediu. Okrem toho majú deti, ktoré sú plienkované prírodnými plienkovými textíliami, menšiu pravdepodobnosť, že budú trpieť boľavým zadočkom. Dôvodom je použitá organická bavlna, ktorá je priedušná a pestovaná sa bez použitia pesticídov, fungicídov, chemických hnojív atď. 

Pokyny pre starostlivosť

Na zachovanie hojivých účinkov pred prvým použitím neprať! Rovnako ako vlnené výrobky, je najlepšie prať hodvábne výrobky Disana v umývadle v rukách v studenej až vlažnej vode s trochou šampónu na vlnu. Veľmi odolné škvrny vopred vyčistite (prípadne ho vtrite) trochou žlčového mydla.

Materiál

100% Buretový hodváb

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovanie, kŕmenie a kúpanie
Farba: béžová
Materiál: hodváb


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.