DISANA vložky do podprsenky z vlny a hodvábu

3-vrstvové vložky na dojčenie vyrobené z organickej merino vlny a buretového hodvábu. Obzvlášť šetrné k pokožke a pohodlné na nosenie. Vyrobené v Nemecku. V dvoch veľkostiach. 

Rozmer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€7,50 €8,50 od €7,50
DISANA vložky do podprsenky z vlny a hodvábu
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

DISANA pre mamičky - vložky do podprsenky z luxusných materiálov - BIO merino vlny a buretového hodvábu

Vlnené vložky do podprsenky - prvá pomoc pre mamičku. Dokonca aj s prsiami podráždenými dojčením, buretový hodváb vplýva svojím upokojujúcim a hojivým účinkom. Vlnené vnútro vložiek do podprsenky pre dojčiace mamičky, umiestnený priamo na prsník po dojčení, absorbuje prebytočné materské mlieko a tým vás udržuje príjemne suché. Buretový hodváb ochladzuje a upokojuje pokožku podráždenú dojčením.

  • Buretový hodváb je obzvlášť pohodlný na nosenie
  • 3-vrstvová
  • Vyrobené v Nemecku
  • Odporúčané pôrodnými asistentkami
  • Umývateľné, opakovane použiteľné

Starostlivosť

Tento materiál odporúčame prať ručne vo vlažnej vode s pracím prostriedkom určeným na pranie vlny (napr. od firmy ULRICH). Vyvarujte sa prosím zmene teploty vody, ako aj žmýkaniu a treniu materiálu. Po vypraní povystierať do tvaru a sušiť vo vodorovnej polohe.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenie
Farba: prírodná biela
Materiál: Vlna, hodváb


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.