DISANA pletená deka z merino vlny

Disana všestranná pletená deka pre bábätká z BIO merino vlny. Rozmer 80 x 100 cm. GOTS certifikované, vyrobené v Nemecku

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€54,95
DISANA pletená deka z merino vlny
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Pletená zelená/ružová/olivová deka zo 100% organickej merino vlny od Disany

Máloktorý iný výrobok dodáva pohodu a pocit bezpečia tak ako krásna, útulná, mäkká prikrývka.  Disana pletená deka spĺňa tieto vysoké nároky. Malé majstrovské dielo pletenia, v ktorom 100% organická merino vlna rozvíja svoj blahodarný účinok. 

  • Vyrobené zo 100% organickej merino vlny
  • Rozmer 80 x 100 cm
  • Hustota tkaniny 480 g/m²
  • Jemné a šetrné k pokožke
  • Všestranné použitie
  • Úplet v tvare voštiny
  • GOTS certifikovaná
  • Vyrobené v Nemecku


Materiál

100% GOTS certifikovaná merino vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat


Starostlivosť

Tento materiál odporúčame prať ručne vo vlažnej vode s pracím prostriedkom určeným na pranie vlny (napr. od firmy Disana alebo ULRICH). Vyvarujte sa prosím zmene teploty vody, ako aj žmýkaniu a treniu materiálu. Po vypraní povystierať do tvaru, aby sa nevyťahala a sušiť vo vodorovnej polohe.

Dodatočné parametre

Kategória: Deky
Farba: zelená, modrá, ružová / rosé
Materiál: 100% vlna
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.