GOKI Elastická motorická hračka Hviezda - modrá

Motorická hračka z dreva a silikónu podporuje vývin jemnej motoriky. Prísne testované na škodlivé látky a bezpečnosť. Ručne vyrobené v Nemecku.

€6,90 €6,90 / 1 ks
GOKI Elastická motorická hračka Hviezda - modrá
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Elastická motorická hračka Hviezda pre bábätká od goki

Motorické hračky z dreva a silikónu sú pre detské ručičky nepostrádateľné. Spúšťajú úchopový reflex a podporujú vývojové procesy pre cielené úchopy. Sprostredkúva sa veľa zmyslových dojmov, ktoré dieťaťu pomáhajú preskúmať jeho okolie.

Tento výrobok zo série goki-baby obsahuje vysoko kvalitné silikónové korálky, ktoré dodávajú hračke dodatočnú hmatovú príťažlivosť pre rozvoj zmyslov. Drevené časti sú zdobené láskyplnými rytinami. Súhra mäkkých a tvrdých, hladkých a matných povrchov tiež podporuje rozvoj reči, pretože keď dieťa „skúma“ predmet, vnímanie detského jazyka a pier zohráva úlohu, ktorú netreba podceňovať.

Okrem dreva v goki zvolili absolútne bezpečný a netoxický materiál silikón, pretože zábava a bezpečnosť sú s našimi goki hračkami neoddeliteľne spojené.

  • Materiál drevo a silikón
  • Priemer 9 cm
  • Ručne vyrobené
  • Bez škodlivých látok
  • Testovaná bezpečnosť
  • Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre novorodencov a bábätká
Hmotnosť: 0.06 kg
Farba: modrá
Materiál: drevo, silikón
Rozmer: do 10 cm
Štýl: chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.