EFIE Bio plyšová žaba s hracou skrinkou

Plyšová žaba z organickej bavlny plnená organickou ovčou vlnou a s hracou skrinkou - Mozartova uspávanka 

€46,95 €46,95 / 1 ks
EFIE Bio plyšová žaba s hracou skrinkou
Naturakid efie bio plysova zaba s hracou skrinkou
Niečo nové
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Bio plyšová žaba s hracou skrinkou od Efie - Mozartova uspávanka

Táto s láskou navrhnutá plyšová hračka s hracou skrinkou EFIE je skutočnou klasikou. Z vonkajšej strany je vyrobená z plyšu z organickej bavlny. Žaba je vyplnená organickou ovčou vlnou. Roztomilá tvárička je vyšívaná a pozýva k rozprávaniu príbehov. Vyrobené z plyšu z organickej bavlny v kombinácii s džerzejom, tiež vyrobené z organickej bavlny. Drevený krúžok je vyrobený z neošetreného bukového dreva a veľmi malé detské ručičky ho na hranie ľahko vytiahnu. 

Táto plyšová hračka s hracou skrinkou je kompletne umývateľná, hracia skrinka vo vnútri hračky je totiž vodotesná!

Obľúbená Mozartova uspávanka je veľmi melodická a v tónine príjemná.

Vzor melódie na youtube

Hracia skrinka má pevné, ale mäkké telo, takže hudobný mechanizmus nie je cítiť.

S týmto parťákom sa môžete bez obáv aj maznať, pretože neobsahuje žiadne škodlivé látky!

 • Bavlnené froté z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, biobavlna
 • Výplň: organická ovčia vlna z kontrolovaného chovu zvierat
 • Drevený prsteň a loptička z neošetreného bukového dreva
 • Neobsahuje žiadne škodlivé látky!
 • Mozartova uspávanka
 • Hračka je kompletne umývateľná
 • Veľkosť cca. 48 cm
 • Ideálna vzdialenosť zapnutej hracej skrinky od hlavičky dieťaťa je 50 - 100 cm

Hudobné hracie skrinky sú tradičným, klasickým detským produktom. Hracie skrinky sú vybavené mechanickým mechanizmom pozostávajúcim z kovového valčeka, pružín a malých ozubených kolies, ktoré sú zapuzdrené vo vodotesnom plastovom kryte. Nie je to elektronická/digitálna nahrávka a práve to vytvára čaro klasickej hudobnej skrinky, s ktorou dodnes vyrástli milióny detí. Preto je úplne normálne, že nie každá melódia hrá rovnakou rýchlosťou alebo pomalosťou a v pozadí sa môžu vyskytovať malé zvuky. Vaše dieťa sa vám poďakuje, že mali možnosť vyrastať s tradičnou hracou skrinkou bez elektroniky.

Pamätajte, že hudobná skrinka nie je určená na pritlačenie k uchu dieťaťa alebo na to, aby dieťa spalo alebo zaspávalo s hlavou na nej. Skôr jednoducho visia na stene, nad alebo na posteli. Môžete ich pekne umiestniť aj na nočný stolík. Ideálna je vzdialenosť 50 -100 cm od hlavy dieťaťa.
Produkty Efie, ktoré sú s láskou navrhnuté a vyrábané ručne, sú všetky prevažne vyrobené z materiálov, ktoré pochádzajú z kontrolovaného ekologického pestovania alebo kontrolovaného ekologického chovu zvierat. Sú testované a certifikované podľa najvyšších a najdôležitejších medzinárodných noriem a požiadaviek na ekologické textílie.

Všetky produkty EFIE sú 100% vyrobené v Nemecku, vo výrobnom závode s certifikáciou GOTS (Global Organic Textile Standard). Certifikované Ceres (0105). Sú teda 100% Made in Germany a existujú už od roku 1951. Vďaka vlastnej výrobe v Nemecku a krátkym vzdialenostiam k prevažne nemeckým a európskym dodávateľom sú produkty EFIE mimoriadne šetriace CO2 a spoločensky prijateľné. EFIE sa vždy zameriava na čo najvyššiu udržateľnosť vo všetkých výrobných krokoch. To znamená, že produkty EFIE sú nielen Made in Germany, ale aj sociálne fér, udržateľné, šetriace CO2 a ekologické.

Materiál

 • Vonkajšia strana: 90% organická bavlna z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva a 10% polyamid
 • Výplň: 100% vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, panenská ovčia vlna.
  Celkový podiel použitej biobavlny a bio panenskej vlny (každá z ekologickej výroby) na plyšovej hračke je minimálne 95%, bio, certifikované CERES 0105.

Prečo polyamid?
Na zaistenie bezpečnosti výrobku pre vaše dieťa vyžaduje bavlnené froté prídavok až 10 % polyamidu. Týmto spôsobom je zabezpečená odolnosť proti roztrhnutiu, takže žiadna časť plyšáka sa nemôže odtrhnúť a hrozilo by teda, že náplň z plyšáka vypadne a bude prehltnutá.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Farba: zelená
Materiál: bavlna, Vlna
Rozmer: do 50 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Plyšový tovar a plyšové hračky pre bábätká od Efie

Značka Efie vyrába plyšové hračky v Nemecku už od roku 1951. Tradičný výrobca z Wuppertalu vždy očaril bábätká a ich rodičov roztomilými plyšovými hračkami, ktoré sú vhodné pre deti. Remeslo sa za posledných 70 rokov takmer nezmenilo: Výrobca plyšového tovaru s láskou vyrába svoje hračky v Nemecku. V súčasnosti značka predstavuje plyšové hračky a plyšový tovar vyrobený z organickej bavlny a je populárna po celom svete. Kým začiatkom roka 2005 Efie príležitostne využívala ekologické materiály, nemecká spoločnosť už o osem rokov neskôr vyrábala výlučne ekologické hračky a detské doplnky. Od roku 2013 používa organická spoločnosť pre svoje detské plyšové hračky len organické materiály s certifikáciou GOTS. GOTS (Global Organic Textile Standard) je najvyšší a medzinárodne najdôležitejší štandard pre organické textílie.

Nadýchaný plyšový vankúšik alebo mäkká plyšová hracia skrinka od Efie
Efie používa ovčiu vlnu a organickú bavlnu, obe biologicky kontrolované, na výplne a šité látky roztomilých plyšových hračiek. Prírodné látky sú pre bábätká najvhodnejšie, pretože sú zaručene bez škodlivých látok a bez chemikálií. Plyšové výrobky Efie sú vhodné aj pre alergikov. Svojimi jednoduchými farbami pôsobia aj upokojujúco a vzbudzujú záujem bábätiek vtipnými tvarmi zvieratiek.

Efie zaujme vynikajúcimi ekologickými plyšovými hračkami a plyšovým tovarom
Láskavá ručná práca a čistota detského tovaru zapôsobili na nemecký nezávislý ÖKO-TEST v posledných rokoch už niekoľkokrát: už päťkrát ocenil rôzne organické plyšové hračky od Efie známkou „veľmi dobrý“ a dvakrát „dobrý“. Nebol to len ÖKO-TEST, ktorý ocenil spoločnosť, ktorá vyrába „Made in Germany“: v roku 2017 bola Efie odmenená nemeckou cenou za značku, cenou za úspešné riadenie značky v Nemecku. Efie bola tiež nominovaná na nemeckú cenu udržateľnosti 2019, najväčšie európske ocenenie za ekologické a sociálne odhodlanie. Aj my v naturaKid si myslíme, že používanie trvalo udržateľných a prírodných materiálov je pre deti to najlepšie. Rovnako chvályhodná je aj kvalitná ručná práca v Nemecku. Číslo certifikátu GOTS: CERES-0105