GOKI detský xylofón

Detský xylofón je perfektnou voľbou, ak chcete svoje dieťa zasvätiť do sveta hudobných nástrojov. Vysoká kvalita vyrobená z dreva a kovu. Pre deti od 3 rokov.

€29,95 €29,95 / 1 ks
GOKI detský xylofón
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Xylofón hravou formou trénuje hudobné zmysly vášho dieťaťa

Ak rozmýšľate nad zasvätením vášho dieťaťa do sveta hudobných nástrojov by sme vám chceli vrelo odporučiť náš xylofón goki. Zvonkohra je vhodná pre deti od 3 rokov. Začiatok je jednoduchý a nástroj vyrobený z dreva a kovu poskytuje počiatočný prístup k tónom, sekvenciám tónov a melódiám. Ak už vaše dieťa nazbieralo trochu skúseností so svojou detskou zvonkohrou, môže použiť priloženú hudobnú knižku a zahrať si prvé jednoduché melódie správnym priradením farebných hudobných obrázkov a zodpovedajúcich farebných kovových hlinených tanierov. Pre deti od 3 rokov.

  • Skvelý základný nástroj pre deti - xylofón goki vyrobený z kovu a dreva s dvoma drevenými paličkami
  • Farebné zvukové platničky uľahčujú tvorbu hudby
  • Rozmery 38 x 7 x 4,5 cm
  • Kvalitné spracovanie - krásny, čistý zvuk
  • Škola zároveň – zmysly pre hudbu a hudobný sluch sa rozvíjajú so zábavou a radosťou
  • Pre deti od 3 rokov

Výstražné upozornenie

Nebezpečenstvo! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Riziko poranenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné nástroje
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo, kov
Rozmer: do 40 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 3 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.