GOKI Drevené zatĺkanie kolíkov

Lavica na zatĺkanie pre malých remeselníkov - zaoblené rohy a hrany. Trénuje motoriku a koordináciu. Prísne testované na škodlivé látky. Robustné a odolné. Pre deti od 2 rokov.

€17,90 €17,90 / 1 ks
GOKI Drevené zatĺkanie kolíkov
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki Lavica na zatĺkanie pre deti od 2 rokov

Lavička s kladivom pre deti od 2 rokov je detská hračka, ktorú majú rovnako radi chlapci aj dievčatá. Hra s kladivom goki vyžaduje trochu zručnosti. Pre najmenších nie je zo začiatku také jednoduché umiestniť „klinčeky“ a následne ich presne zatĺcť dreveným kladivom. Drevené klince a kladivo pohodlne padnú do ruky. Vďaka kvalitnému spracovaniu deťom lavička aj kladivom odpustí aj hrubé zaobchádzanie. Prísne testované na škodlivé látky, farba bez rozpúšťadiel.

  • 7-dielna lavica s kladivom vyrobená z dreva, lakovaná (bez rozpúšťadiel)
  • Trénuje motoriku a koordináciu
  • Rozmery 21 x 8,8 x 8,5 cm
  • Pre deti od 2 rokov
  • Zaoblené rohy a hrany

Výstražné upozornenie

Nebezpečenstvo! Nevhodné pre deti do 1 roka. Riziko zranenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorika
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 2 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.