GOKI Mini gitara - Ukulela

Hudobný nástroj pre deti - kvalitné remeselné spracovanie, čistý zvuk, laditeľný. Rozmery vhodné pre deti. Ideálne na prvé hudobné pokusy. Pre deti od 5 rokov.

€32,90 €32,90 / 1 ks
GOKI Mini gitara - Ukulela
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Goki kvalitná Ukulela pre deti 

Krásna ukulela, vyrobené s láskou a vo vysokej kvalite. So 4 nastaviteľnými strunami pre prvú tvorbu hudby. Deti vo veku 5 a viac rokov môžu prvýkrát pocítiť zvuky, akordy a hudbu. Drevená ukulela s rozmermi vhodnými pre deti je pre deti ľahká a má skvelý, čistý zvuk. Po vizuálnej stránke je detský nástroj krásny na pohľad. Trup bol natretý sýtou, tmavočervenou farbou, vrch číry (bez rozpúšťadiel). Malí hudobníci budú s nástrojom inštinktívne zaobchádzať opatrne, pretože detská ukulela goki je naozaj niečo výnimočné. Prísne testované na škodlivé látky.

  • Detská ukulela vyrobené z dreva so 4 strunami, číre a farebne maľované (bez rozpúšťadiel)
  • Pre deti od 5 rokov
  • Rozmery vhodné pre deti 52 x 16 cm
  • Laditeľné
  • Ideálna na prvú tvorbu hudby


Výstražné upozornenie

Nebezpečenstvo! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malé časti, ktoré je možné prehltnúť, nebezpečenstvo udusenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné nástroje
Hmotnosť: 0.55 kg
Farba: prírodná
Materiál: drevo
Rozmer: nad 50 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 5 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.