NAMAKI Farbičky na tvár Dúhový svet

Bio certifikovaný detský make-up na karneval, Halloween a pod. Vyrobené z prírodných surovín - ideálne pre citlivú detskú pokožku. V podobe ceruziek sa farby dajú nanášať veľmi presne.

€24,50 €4,08 / 1 ks
NAMAKI Farbičky na tvár Dúhový svet
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Detské bio make-up ceruzky od Namaki - pre bezstarostné kreácie na detských tváričkách...

Posuňte svoje dizajny maľovania na tvár pre vaše deti na vyššiu úroveň s týmito farebnými ceruzkami na pleť "Dúhový svet". Oživte kúzelné sny svojich detí vytvorením čarovných fantazijných návrhov postáv pomocou týchto šiestich nových farebných ceruziek. Sú praktické a presné. Rozpútajte predstavivosť svojich detí a nasmerujte ich k nekonečnej studnici nápadov, aby sa mohli stať tým, o kom vždy snívali.

Detské líčidlá Namaki perfektne padnú do ruky a dajú sa presne nanášať - ideálne na maľovanie na tvár - či už na karneval, Halloween, kostýmovú párty alebo na hranie doma. Bio detský make-up je vyrobený v Taliansku a pozostáva výlučne z prírodných surovín, 30% pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Namaki necháva svoje detské mejkapy prísne testovať na škodlivé látky. Ak už maska nie je potrebná, dá sa ľahko odstrániť vodou. Navrhnuté vo Francúzsku, vyrobené v Taliansku. Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

  • Detské líčidlá s certifikátom COSMOS Organic, 6 kusov v balení
  • Jednoduchá a presná aplikácia
  • Na karneval, Halloween a ďalšie
  • Jednoduché odstránenie
  • 30 % ingrediencií z celkového zloženia je organického pôvodu
  • 100% ingrediencií z celkového zloženia majú prírodný pôvod  
  • Vyrobené v Taliansku
 
Zloženie:

COCOS NUCIFERA (KOKOSOVÝ) OLEJ*, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, C10-18 TRIGLYCERIDY, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) VOSK*, SILIKA, SĽÚDA, HYDROGENOVANÝ RASTLINNÝ OLEJ, POLYGLYLYCERRYL-3 HYDRIENT, CELYGLYCERYL ATERYL-3 UNDECYLENATE, TOCOPHEROL, CIN OXID. +/- : CI 77499 (OXIDY ŽELEZA), CI 77007 (ULTRAMARÍNY), CI 77891 (oxid titaničitý), CI 77492 (OXIDY ŽELEZA), CI 77510 (ferokyanid železito-amónny), OXID železito-amónny, 9C-CI 5I7744 ). *z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Nepožívajte. Len na vonkajšie použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Maľovanie a tvorenie
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Účel: farby na tvár / pokožku / vlasy
Vek: od 3 rokov, od 4 rokov, od 5 rokov, od 6 rokov

Namaki - prvá prírodná a organická značka na detské maskovanie a make-up

Namaki produkty vyrobené vo Francúzsku a v Európe sú prirodzené a zábavné, rešpektujú ľudí a životné prostredie od formulácie až po výber obalových materiálov.
Všetky deti sa radi maskujú - vkĺznuť do rôznych rolí a popustiť uzdu svojej fantázii je dôležité pre detský vývin. Žiadna starosť, ak máte po ruke bezpečný detský make-up.
Výrobca prírodného mejkapu Namaki bol založený vo Francúzsku v roku 2013 manželmi a priemyselnými inžiniermi Bascoulmi. S dôrazom na inováciu a udržateľnosť vyvinuli riešenia, aby si aj naši najmenší mohli užiť organický mejkap a organický detský maškarný mejkap. Bezpečnosť výrobkov pre deti je pre Namaki najvyššou prioritou. Sme radi, že tieto skvelé produkty môžeme ponúkať aj u nás v NaturaKid.