NAMAKI Farbičky na tvár Malý Fanúšik

Posuňte maskovacie líčenie svojich detí na ďalší level s týmito ceruzkami na líčenie! Bio certifikovaný detský make-up. Vyrobené z prírodných surovín - ideálne pre citlivú detskú pokožku. Praktické a presné, sú užitočné na kreslenie jednoduchých tvarov a na podporu vášho obľúbeného tímu (tímov).

€13,50 €4,50 / 1 ks
NAMAKI Farbičky na tvár Malý Fanúšik
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Detské bio make-up ceruzky od Namaki - pre bezstarostné kreácie na detských tváričkách...

Detské líčidlá Namaki perfektne padnú do ruky a dajú sa presne nanášať - ideálne na maľovanie na tvár - či už na zápas alebo na povzbudzovanie doma. Bio detský make-up je vyrobený v Taliansku a pozostáva výlučne z prírodných surovín, 30% pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Namaki necháva svoje detské mejkapy prísne testovať na škodlivé látky. Ak už maska nie je potrebná, dá sa ľahko odstrániť vodou. Navrhnuté vo Francúzsku, vyrobené v Taliansku. Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

  • Detské líčidlá s certifikátom COSMOS Organic
  • 3 ceruzky v balení - biela, modrá, červená
  • Jednoduchá a presná aplikácia
  • Jednoduché odstránenie
  • 30 % ingrediencií z celkového zloženia je organického pôvodu
  • 100% ingrediencií z celkového zloženia majú prírodný pôvod  
  • Vyrobené v Taliansku
 
Zloženie

COCOS NUCIFERA (KOKOSOVÝ) OLEJ*, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, C10-18 TRIGLYCERIDY, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) VOSK*, KREMIČITÝ, SĽUDOVÝ, HYDROGENOVANÝ RASTLINNÝ OLEJ, POLYGLYLYCERRYL-3 KYSELINA UNDECYLENATE, TOCOPHEROL, CIN OXID
+/- : CI 77499 (OXIDY ŽELEZA), CI 77007 (ULTRAMARÍNY), CI 77891 (oxid titaničitý), CI 77492 (OXIDY ŽELEZA), CI 77510 (FERRO-AMÓNNY FERROKYANID), 9KARMA CI (5I7744) ) *z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nepožívajte. Len na vonkajšie použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Maľovanie a tvorenie
Hmotnosť: 0.02 kg
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Účel: farby na tvár / pokožku / vlasy
Vek: od 3 rokov, od 4 rokov, od 5 rokov, od 6 rokov

Namaki - prvá prírodná a organická značka na detské maskovanie a make-up

Namaki produkty vyrobené vo Francúzsku a v Európe sú prirodzené a zábavné, rešpektujú ľudí a životné prostredie od formulácie až po výber obalových materiálov.
Všetky deti sa radi maskujú - vkĺznuť do rôznych rolí a popustiť uzdu svojej fantázii je dôležité pre detský vývin. Žiadna starosť, ak máte po ruke bezpečný detský make-up.
Výrobca prírodného mejkapu Namaki bol založený vo Francúzsku v roku 2013 manželmi a priemyselnými inžiniermi Bascoulmi. S dôrazom na inováciu a udržateľnosť vyvinuli riešenia, aby si aj naši najmenší mohli užiť organický mejkap a organický detský maškarný mejkap. Bezpečnosť výrobkov pre deti je pre Namaki najvyššou prioritou. Sme radi, že tieto skvelé produkty môžeme ponúkať aj u nás v NaturaKid.