GOKI Bubon na zavesenie

Goki bubon v pestrých farbách. Obsahuje 2 drevené paličky a popruh na zavesenie na krk. Prísne testované na škodlivé látky. Pre deti od 3 rokov.

Položka bola vypredaná…
€32,50 €32,50 / 1 ks
GOKI Bubon na zavesenie
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Goki detský bubon s popruhom na zavesenie okolo krku 

Očarujúci detský bubon Goki zaujme pestrými farbami a kvalitným spracovaním. S touto hračkou je zaručených veľa hodín zábavy. Ideálne na trénovanie motoriky a zmyslu pre rytmus dieťaťa. Obsahuje 2 drevené paličky a popruh na zavesenie okolo krku. Od 3 rokov.

  • Goki bubon s dreveným telom, dvoma paličkami a popruhom na nosenie
  • Rozmery: priemer 21,5 cm, výška 20,3 cm
  • Trénuje motoriku a zmysel pre rytmus
  • Vysoko kvalitné spracovanie
  • Podporuje vývoj dieťaťa pri hre
  • Pre deti od 3 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné nástroje
Hmotnosť: 0.8 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 3 rokov
Položka bola vypredaná…

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.