NEOGRÜN Plastelína 4-dielna LOKI

neogrün® bio plastelína pre deti v 4 farbách - oranžová, zelená, ružová, fialová - 4 x 120g. Extra mäkké zloženie. Vegánsky produkt. pre deti od 1 roka.

€16,90 €4,23 / 1 ks
NEOGRÜN Plastelína 4-dielna LOKI
Naturakid neogrun plastelina 4 dielna loki box1
Niečo nové
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

neogrün® bio plastelína pre deti v 4 farbách - oranžová, zelená, ružová, fialová

S neogrün® Easy plastelína sa vašej fantázii medze nekladú. Extra mäkké zloženie umožňuje aj tým najmenším zažiť zábavu pri vytváraní vlastných hračiek. Vyrobené z vybraných, prírodných a obnoviteľných surovín s výlučne rastlinnými pigmentmi. Bez kamenca.

Deti vyjadrujú svoju fantáziu vlastným spôsobom. Aby sme dali tvar vašim neobmedzeným nápadom, máme tu pre vás obzvlášť mäkkú a ľahko tvarovateľnú vegánsku modelovaciu hmotu. Vďaka kombinácii prírodných, ekologických zložiek a najčistejších rastlinných pigmentov je kreatívny zážitok bezpečný, udržateľný a farebný. S neogrün® Easy-plastelínou môžu deti od 1 roka rozvíjať svoje motorické zručnosti a vyjadrovať sa sústredene.

  • Bio plastelína 4 x 120g - oranžová, zelená, ružová, fialová
  • Prírodné farby s výlučne rastlinnými pigmentmi, bez kamenca
  • Vegánsky produkt
  • Vhodná pre alergikov
  • Obzvlášť mäkká a elastická
  • Ocenenie „spiel gut“ ("dobrá hra")

neogrün® Easy-plastelína je obzvlášť mäkká a elastická. To umožňuje nielen modelovanie, ale aj lisovanie, embosovanie, dierovanie a rozotieranie na papier na vytváranie 3D obrázkov. S vykrajovačkami na medovníky môžete z našej organickej plastelíny vykrajovať skvelé tvary.

Po niekoľkých hodinách na vzduchu začne organická plastelína schnúť. Zachováva si svoj pôvodný tvar a lesk aj po zaschnutí. Malé umelecké diela môžu byť zachované pre rodinnú galériu alebo maľované organickými prstovými farbami neogrün®.

Vegánsku modelovaciu hmotu odporúčame chrániť pred svetlom, keď sa nepoužíva, aby sa zachovala pestrosť rastlinných farbív.

Prírodné farby môžu na textíliách a povrchoch zanechávať stopy, ktoré sa dajú ľahko vyprať bežným praním alebo odstrániť vlhkou handričkou. Chráňte citlivé povrchy pred priamym kontaktom s modelárskou hmotou.

*) Jednotlivé farby neogrün® plastelíny boli ocenené pečaťou „spiel gut“ ("dobrá hra") od Pracovného výboru pre detské hry a hračky v Nemecku.

NEBEZPEČENSTVO! Deti do 3 rokov by mali byť pod dohľadom dospelých. Malé časti by sa mohli prehltnúť! (Nebezpečenstvo udusenia)

Dodatočné parametre

Kategória: Maľovanie a tvorenie
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Účel: modelovanie
Vek: od 1 roka

Neogrün – udržateľná organická mäkká plastelína a organické prstové farby

Alexander a Enrico založili Neogrün s túžbou urobiť svet lepším miestom pre ľudí a prírodu a umožniť deťom bezstarostnú zábavu z hry bez škodlivých látok a znečistenia životného prostredia. Spojili svoju vášeň pre výskum a životné prostredie so svojou vášňou pre kreativitu, aby vytvorili prírodnú plastelínu na hranie a prírodné prstové farby, ktoré chránia naše životné prostredie počas výroby, hry a dokonca aj počas likvidácie. Neogrün používa iba ekologické a prírodné suroviny z trvalo udržateľných zdrojov a ekologického pestovania. Pri výrobe sa využíva elektrina z obnoviteľných zdrojov a pozornosť sa venuje aj CO2-neutrálnym prepravným trasám. Neogrün môže hrdo tvrdiť, že aktívne prispieva k lepšej budúcnosti nášho životného prostredia. Všetky produkty sú vyrobené v Nemecku.

Staňte sa udržateľne kreatívnymi s prírodnou jemnou plastelínou a prstovými farbami od Neogrün

Všetky produkty Neogrün sú certifikované podľa vegánskeho štandardu NCP. To znamená, že organická jemná plastelína a organické prstové farby Neogrün sú vyrobené výlučne z prírodných a rastlinných zložiek, bez prísad, ktoré sú škodlivé pre zdravie alebo životné prostredie, ako sú mikroplasty a umelé povrchovo aktívne látky, a takisto bez živočíšnych prísad. Zabezpečuje tiež, že celý výrobný reťazec nezahŕňa testovanie na zvieratách. V neposlednom rade sú obaly modelovacej hmoty Neogrün a prstových farieb Neogrün tiež úplne a efektívne recyklovateľné. Plast sa používa len tam, kde sa od neho nedá upustiť z dôvodu trvanlivosti a hygieny, na týchto miestach sa ale dbá na šetrné používanie. Použitý plast je vždy bezpečný pre potraviny a 100% recyklovateľný. Prírodné produkty Neogrün ako jediné v tejto oblasti spĺňajú tieto normy.