GOKI Balančná hra TULEŇ

Drevená balančná hra pre deti od 4 rokov od goki. Hravou formou trénuje jemnú motoriku a koncentráciu vášho dieťaťa. Ocenená Nemeckou pečaťou "spiel gut" ("dobrá hra").

€16,50 €16,50 / 1 ks
GOKI Balančná hra TULEŇ
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevená balančná hra Tuleň pre deti od 4 rokov

Malý tuleň je zaneprázdnený! Balančná hra „Tuleň“ od goki je veľkou výzvou pre všetkých stohovacích umelcov. Tu môže jeden alebo viacerí hráči umiestniť rybičky jednu po druhej na nosné taniere tuleňa. Zrúti sa konštrukcia? Kto má najpevnejšiu ruku a najlepší postreh? Okrem zábavy pri hraní sa tu podporuje sústredenie, jemná motorika a schopnosť riešiť problémy.

Nádherne farebné, maľované farbami na vodnej báze, bez obsahu rozpúšťadiel.

  • Hra na vyvažovanie „Tuleň“ od goki
  • Maľované farbami na vodnej báze, bez obsahu rozpúšťadiel
  • 13-dielna drevená herná súprava
  • S malými rybami na stohovanie
  • Podporuje koncentráciu a jemnú motoriku
  • Rozmery: cca 13,5 x 5 x 11,5 cm
  • Ocenená Nemeckou pečaťou "spiel gut" ("dobrá hra")


Varovania

NEBEZPEČENSTVO:

Nevhodné pre deti do 36 mesiacov. Nebezpečenstvo udusenia v dôsledku malých častí, ktoré je možné prehltnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Hmotnosť: 0.4 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 20 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 4 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.