GOKI Triediaca drevená hra

Goki drevená zásuvná hra hravo podporuje rozpoznávanie tvarov a motorické zručnosti vložením kociek do správneho otvoru hmatom a otáčaním, pre deti od 1 roka.

 

 

€24,95 €24,95 / 1 ks
GOKI Triediaca drevená hra
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Fascinácia na desaťročia s malou zásuvnou krabičkou - goki triediaca hra z dreva pre deti od 1 roka

Zásuvný box fascinuje naše deti už dlhé desaťročia. Malá a krásna farebná zásuvná hra nabáda naše najmenšie deti k učeniu nenápadným spôsobom. Extrémne stabilná, ručne vyrobená, dlabaná a lepená drevená krabica, zdobená krásnymi farebnými motívmi, takto sa prezentuje drevená zásuvná hra a motivuje každé dieťa, aby sa do nej zapojilo.

  • Stabilná drevená zásuvná hra
  • Šablónové veko z masívneho dreva
  • Tréning jemnej motoriky a rozpoznávania tvarov
  • Podporuje trpezlivosť a zručnosť
  • Rozmery 16 x 16 x 10 cm
  • 10 kociek rôznych tvarov + box
  • Farby podľa európskej bezpečnostnej normy EN 71 (bezpečnosť hračiek)
  • Od 12 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Motorika
Hmotnosť: 0.87 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 20 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 1 roka

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.