SENGER bio Veľká hojdavá bábika Zajačik béžov

Smelý, veľký zajko s dlhými rukami a nohami - zvonka 100% jemné bio bavlna z kontrolovaného ekologického pestovania, výplň 100% organická panenská vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat. Vysoko kvalitná ručná práca vyrobená v Nemecku.

€64,99 €64,99 / 1 ks
SENGER bio Veľká hojdavá bábika Zajačik béžov
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Ručne vyrobený plyšový Zajačik do Senger vyrobený v Nemecku

Plyšový zajačik od Senger Naturwelt bol s láskou ručne vyrobený vo vysokej kvalite. Keďže malí majitelia držia svojho milovaného plyšáka pevne pri sebe a radi skúmajú aj ústami, je táto hračka vyrobená z nekontaminovaných prírodných vlákien. Vonkajšia látka je zo 100% organickej bavlny (z kontrolovaného ekologického pestovania) a mäkká výplň zo 100% organickej panenskej vlny (z kontrolovaného ekologického chovu zvierat) zaisťujú, že roztomilý plyšák je mäkučký a zdraviu vášho malého dobrodruha neškodlivý. 

Vtipní a smelí spoločníci zo série „Hojdavé zvieratká“ sú ideálnymi ekologickými hračkami pre všetky vekové kategórie. Sú vyrobené z ekologického bavlneného plyšu a dajú sa bez váhania vložiť do úst. 40 cm veľké hojdavé zvieratká sú pre staršie deti. Tu je použitý kvalitný dlhosrstý mohér na vytvorenie ekologickej bavlny, ktorá sa veľmi ľahko rozčesáva.

Senger zvieratká bývajú ohodnotené nemeckým Ökotestom (test zloženia a kvality) ako „VEĽMI DOBRÝ“.

  • Zajačik vyrobený zo 100% organickej bavlny, kvalita froté, výplň 100% organická panenská vlna
  • Ručne vyšívaná tvár
  • Ručne vyrobené v Nemecku
  • Rozmery 30 x 24 x 10 cm
  • Na hranie a maznanie
  • Verný spoločník na celý život

Senger Naturwelt kladie veľký dôraz na individuálny dizajn s veľkým dôrazom na detail. Nemeckú spoločnosť založili v roku 1985 Sabine a Volker Sengerovci v Bavorsku. Ich základným konceptom je navrhnúť rozumnú, robustnú hračku vyrobenú z prírodných materiálov, s dobrým spracovaním a dlhou životnosťou. S plyšovou hračkou Senger darujete svojmu dieťaťu kamaráta na celý život.

Starostlivosť

Tento materiál je možné prať iba ručne v studenej alebo vlažnej vode. Vyvarujte sa prosím kolísaniu teploty vo vode, ako aj žmýkaniu a treniu materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plyšové hračky a bábiky
Hmotnosť: 0.23 kg
Farba: béžová
Materiál: bavlna
Rozmer: do 40 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

 

SENGER Naturwelt sú plyšové hračky, bábky, motorické hračky a viac - ale hlavne priatelia na dobré aj zlé časy.
Manufaktúru SENGER založili pred 30 rokmi Sabine a Volker Sengerovci. Odvtedy sa obaja podieľajú na každom dizajne s ihlou a niťou. Od tej doby sú individualita a vysoké ekologické štandardy konceptom ich produktov, ktoré sú s láskou ručne vyrábané. Naše skúsenosti ukázali, že prvá hračka, ktorú si zamilujete, má veľmi špeciálne miesto a nedá sa nahradiť.

Dobrá, robustná - a vďaka intenzívnej fyzickej blízkosti bez škodlivých látok - kvalita materiálov je určite zárukou dlhodobého vzťahu. Preto pri výbere materiálov dbáme najmä na ich pôvod z Nemecka.

  • Vybrané materiály pre celoživotných spoločníkov